Terminarz: Wszystkie zespoły | = U10 - IV Okręgowa Liga Orlików młodszych - grupa A


Kolejka 1

poniedziałek, 31.08.2020
16:30 Vacat-KS Akademua Espanola Gliwice_ - _
16:30 PKS Józefka Chorzów-SRS Orlik Ruda Śl.3 - 0
16:30 GKS Gieksa Katowice S.A.-FUN. S-T Świętochłowice_ - _
16:30 MKS Śląsk Świętochłowice-BKS Sparta Katowice0 - 15
16:30 MKS Zantka Chorzów-UKS Ruch Chorzów_ - _

Kolejka 2

poniedziałek, 07.09.2020
16:30 KS Stadion Śląski-MKS Śląsk Świętochłowice11 - 1
16:30 Vacat-Ruch Chorzów S.A._ - _
16:30 BKS Sparta Katowice-GKS Gieksa Katowice S.A.12 - 4
16:30 KS Akademua Espanola Gliwice-SRS Orlik Ruda Śl.3 - 8
16:30 FUN. S-T Świętochłowice-Vacat_ - _
16:30 UKS Ruch Chorzów-PKS Józefka Chorzów0 - 26

Kolejka 1

piątek, 11.09.2020
17:00 Ruch Chorzów S.A.-KS Stadion Śląski5 - 4

Kolejka 3

poniedziałek, 14.09.2020
16:30 PKS Józefka Chorzów-FUN. S-T Świętochłowice_ - _
16:30 MKS Zantka Chorzów-BKS Sparta Katowice_ - _
16:30 SRS Orlik Ruda Śl.-UKS Ruch Chorzów17 - 0
16:30 MKS Śląsk Świętochłowice-Vacat_ - _
16:30 GKS Gieksa Katowice S.A.-KS Stadion Śląski3 - 6
17:30 Ruch Chorzów S.A.-KS Akademua Espanola Gliwice17 - 3

Kolejka 4

poniedziałek, 21.09.2020
16:00 Vacat-GKS Gieksa Katowice S.A._ - _
16:00 KS Stadion Śląski-Vacat_ - _
16:00 Ruch Chorzów S.A.-MKS Śląsk Świętochłowice17 - 3
16:00 BKS Sparta Katowice-PKS Józefka Chorzów12 - 2
16:00 KS Akademua Espanola Gliwice-UKS Ruch Chorzów14 - 2
16:00 FUN. S-T Świętochłowice-SRS Orlik Ruda Śl._ - _

Kolejka 5

poniedziałek, 28.09.2020
16:00 SRS Orlik Ruda Śl.-BKS Sparta Katowice11 - 7
16:00 UKS Ruch Chorzów-FUN. S-T Świętochłowice_ - _
16:00 PKS Józefka Chorzów-KS Stadion Śląski3 - 7
16:00 Vacat-Vacat_ - _
16:00 GKS Gieksa Katowice S.A.-Ruch Chorzów S.A.2 - 4
16:00 MKS Śląsk Świętochłowice-KS Akademua Espanola Gliwice8 - 2

Kolejka 6

poniedziałek, 05.10.2020
16:00 Vacat-PKS Józefka Chorzów_ - _
16:00 MKS Śląsk Świętochłowice-GKS Gieksa Katowice S.A.3 - 3
16:00 Ruch Chorzów S.A.-Vacat_ - _
16:00 KS Stadion Śląski-SRS Orlik Ruda Śl.3 - 5
16:00 KS Akademua Espanola Gliwice-FUN. S-T Świętochłowice_ - _
16:00 BKS Sparta Katowice-UKS Ruch Chorzów21 - 1

Kolejka 7

niedziela, 11.10.2020
15:30 PKS Józefka Chorzów-Ruch Chorzów S.A._ - _
poniedziałek, 12.10.2020
15:30 MKS Zantka Chorzów-MKS Śląsk Świętochłowice_ - _
15:30 GKS Gieksa Katowice S.A.-KS Akademua Espanola Gliwice_ - _
15:30 FUN. S-T Świętochłowice-BKS Sparta Katowice_ - _
15:30 UKS Ruch Chorzów-KS Stadion Śląski_ - _
15:30 SRS Orlik Ruda Śl.-Vacat_ - _

Kolejka 8

poniedziałek, 19.10.2020
15:30 MKS Śląsk Świętochłowice-PKS Józefka Chorzów_ - _
15:30 GKS Gieksa Katowice S.A.-MKS Zantka Chorzów_ - _
15:30 Ruch Chorzów S.A.-SRS Orlik Ruda Śl._ - _
15:30 KS Akademua Espanola Gliwice-BKS Sparta Katowice_ - _
15:30 Vacat-UKS Ruch Chorzów_ - _
15:30 KS Stadion Śląski-FUN. S-T Świętochłowice_ - _

Kolejka 9

poniedziałek, 26.10.2020
15:00 FUN. S-T Świętochłowice-Vacat_ - _
15:00 BKS Sparta Katowice-KS Stadion Śląski_ - _
15:00 UKS Ruch Chorzów-Ruch Chorzów S.A._ - _
15:00 PKS Józefka Chorzów-GKS Gieksa Katowice S.A._ - _
15:00 SRS Orlik Ruda Śl.-MKS Śląsk Świętochłowice_ - _
15:00 MKS Zantka Chorzów-KS Akademua Espanola Gliwice_ - _

Kolejka 10

poniedziałek, 02.11.2020
14:30 MKS Śląsk Świętochłowice-UKS Ruch Chorzów_ - _
14:30 MKS Zantka Chorzów-PKS Józefka Chorzów_ - _
14:30 GKS Gieksa Katowice S.A.-SRS Orlik Ruda Śl._ - _
14:30 Ruch Chorzów S.A.-FUN. S-T Świętochłowice_ - _
14:30 KS Akademua Espanola Gliwice-KS Stadion Śląski_ - _
14:30 Vacat-BKS Sparta Katowice_ - _

Kolejka 11

poniedziałek, 09.11.2020
14:30 KS Stadion Śląski-Vacat_ - _
14:30 FUN. S-T Świętochłowice-MKS Śląsk Świętochłowice_ - _
14:30 PKS Józefka Chorzów-KS Akademua Espanola Gliwice_ - _
14:30 SRS Orlik Ruda Śl.-MKS Zantka Chorzów_ - _
14:30 UKS Ruch Chorzów-GKS Gieksa Katowice S.A._ - _
16:30 BKS Sparta Katowice-Ruch Chorzów S.A._ - _

Kolejka 12

poniedziałek, 12.04.2021
16:00 SRS Orlik Ruda Śl.-PKS Józefka Chorzów_ - _
16:00 KS Akademua Espanola Gliwice-Vacat_ - _
16:00 BKS Sparta Katowice-MKS Śląsk Świętochłowice_ - _
16:00 FUN. S-T Świętochłowice-GKS Gieksa Katowice S.A._ - _
16:00 UKS Ruch Chorzów-MKS Zantka Chorzów_ - _
16:00 KS Stadion Śląski-Ruch Chorzów S.A._ - _

Kolejka 13

poniedziałek, 19.04.2021
16:00 MKS Śląsk Świętochłowice-KS Stadion Śląski_ - _
16:00 Ruch Chorzów S.A.-Vacat_ - _
16:00 GKS Gieksa Katowice S.A.-BKS Sparta Katowice_ - _
16:00 SRS Orlik Ruda Śl.-KS Akademua Espanola Gliwice_ - _
16:00 MKS Zantka Chorzów-FUN. S-T Świętochłowice_ - _
16:00 PKS Józefka Chorzów-UKS Ruch Chorzów_ - _

Kolejka 14

poniedziałek, 26.04.2021
16:00 UKS Ruch Chorzów-SRS Orlik Ruda Śl._ - _
16:00 BKS Sparta Katowice-MKS Zantka Chorzów_ - _
16:00 FUN. S-T Świętochłowice-PKS Józefka Chorzów_ - _
16:00 KS Stadion Śląski-GKS Gieksa Katowice S.A._ - _
16:00 Vacat-MKS Śląsk Świętochłowice_ - _
16:00 KS Akademua Espanola Gliwice-Ruch Chorzów S.A._ - _

Kolejka 15

poniedziałek, 03.05.2021
16:00 GKS Gieksa Katowice S.A.-Vacat_ - _
16:00 MKS Zantka Chorzów-KS Stadion Śląski_ - _
16:00 MKS Śląsk Świętochłowice-Ruch Chorzów S.A._ - _
16:00 PKS Józefka Chorzów-BKS Sparta Katowice_ - _
16:00 UKS Ruch Chorzów-KS Akademua Espanola Gliwice_ - _
16:00 SRS Orlik Ruda Śl.-FUN. S-T Świętochłowice_ - _

Kolejka 16

poniedziałek, 10.05.2021
16:00 BKS Sparta Katowice-SRS Orlik Ruda Śl._ - _
16:00 FUN. S-T Świętochłowice-UKS Ruch Chorzów_ - _
16:00 KS Stadion Śląski-PKS Józefka Chorzów_ - _
16:00 Vacat-MKS Zantka Chorzów_ - _
16:00 Ruch Chorzów S.A.-GKS Gieksa Katowice S.A._ - _
16:00 KS Akademua Espanola Gliwice-MKS Śląsk Świętochłowice_ - _

Kolejka 17

poniedziałek, 17.05.2021
16:00 PKS Józefka Chorzów-Vacat_ - _
16:00 GKS Gieksa Katowice S.A.-MKS Śląsk Świętochłowice_ - _
16:00 MKS Zantka Chorzów-Ruch Chorzów S.A._ - _
16:00 SRS Orlik Ruda Śl.-KS Stadion Śląski_ - _
16:00 UKS Ruch Chorzów-BKS Sparta Katowice_ - _
16:00 FUN. S-T Świętochłowice-KS Akademua Espanola Gliwice_ - _

Kolejka 18

poniedziałek, 24.05.2021
16:00 BKS Sparta Katowice-FUN. S-T Świętochłowice_ - _
16:00 KS Stadion Śląski-UKS Ruch Chorzów_ - _
16:00 Vacat-SRS Orlik Ruda Śl._ - _
16:00 KS Akademua Espanola Gliwice-GKS Gieksa Katowice S.A._ - _
16:00 MKS Śląsk Świętochłowice-MKS Zantka Chorzów_ - _
16:00 Ruch Chorzów S.A.-PKS Józefka Chorzów_ - _

Kolejka 19

poniedziałek, 31.05.2021
16:00 PKS Józefka Chorzów-MKS Śląsk Świętochłowice_ - _
16:00 MKS Zantka Chorzów-GKS Gieksa Katowice S.A._ - _
16:00 SRS Orlik Ruda Śl.-Ruch Chorzów S.A._ - _
16:00 BKS Sparta Katowice-KS Akademua Espanola Gliwice_ - _
16:00 UKS Ruch Chorzów-Vacat_ - _
16:00 FUN. S-T Świętochłowice-KS Stadion Śląski_ - _

Kolejka 20

poniedziałek, 07.06.2021
16:00 Vacat-FUN. S-T Świętochłowice_ - _
16:00 KS Stadion Śląski-BKS Sparta Katowice_ - _
16:00 Ruch Chorzów S.A.-UKS Ruch Chorzów_ - _
16:00 GKS Gieksa Katowice S.A.-PKS Józefka Chorzów_ - _
16:00 MKS Śląsk Świętochłowice-SRS Orlik Ruda Śl._ - _
16:00 KS Akademua Espanola Gliwice-MKS Zantka Chorzów_ - _

Kolejka 21

poniedziałek, 14.06.2021
16:00 UKS Ruch Chorzów-MKS Śląsk Świętochłowice_ - _
16:00 PKS Józefka Chorzów-MKS Zantka Chorzów_ - _
16:00 SRS Orlik Ruda Śl.-GKS Gieksa Katowice S.A._ - _
16:00 FUN. S-T Świętochłowice-Ruch Chorzów S.A._ - _
16:00 KS Stadion Śląski-KS Akademua Espanola Gliwice_ - _
16:00 BKS Sparta Katowice-Vacat_ - _

Kolejka 22

poniedziałek, 21.06.2021
16:00 Ruch Chorzów S.A.-BKS Sparta Katowice_ - _
16:00 Vacat-KS Stadion Śląski_ - _
16:00 MKS Śląsk Świętochłowice-FUN. S-T Świętochłowice_ - _
16:00 MKS Zantka Chorzów-SRS Orlik Ruda Śl._ - _
16:00 KS Akademua Espanola Gliwice-PKS Józefka Chorzów_ - _
16:00 GKS Gieksa Katowice S.A.-UKS Ruch Chorzów_ - _

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4 -10 LAT

 

ROZGRYWKI LIGOWE

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności