U16: Lipp i Starzyński w wyjściowym składzie zwycięskiego meczu z Irlandią Płn.!

Reprezentacja Polski do lat 16 pokonała 1:0 Irlandię Północną w rewanżowym meczu towarzyskim rozegranym w dniu wczorajszym w Belfaście. W zespole biało-czerwonych wystąpili dwaj nasi zawodnicy Mateusz Lipp i Piotr Starzyński!, którzy rozpoczęli spotkanie w wyjściowym składzie! 

Mateusz rozegrał pełne 80 minut, a Piotrek został zmieniony w przerwie.

Gratulujemy i życzymy kolejnych powołań! 

Irlandia Północna – Polska 0:1

Bramka: Joshua Klockner

Polska: Maliszewski – Klockner, Lipp, Martuszewski, Złoch, Bugaj, Kaczmarski (41 Ruszel), Pieńko, Starzyński (41 Urbański), Tymiński, Chmiel (41 Pacławski); trener-selekcjoner: Dariusz Gęsior.

U16: Mateusz Lipp strzela dla Polski!

Reprezentacja Polski do lat 16, której trenerem jest Dariusz Gęsior, przegrała 1-2 (1-0) w spotkaniu towarzyskim z reprezentacją Irlandii Północnej. Jedyną bramkę dla biało - czerwonych zdobył zawodnik naszej Akademii, Mateusz Lipp, który rozegrał w tym meczu pełne 80 minut.

W kadrze Polski znalazł się także Piotr Starzyński, jednak nie dostał on szansy na pokazanie swoich umiejętności. Liczymy na to, że stanie się to w meczu rewanżowym, jaki odbędzie się 16 października o godz. 20.00 w Belfaście.

Mateuszowi gratulujemy zdobytej bramki, a obu naszym zawodnikom życzymy powodzenia! 

Poprawiono: wtorek, 15, październik 2019 09:14

Odsłony: 316

Czytaj więcej: U16: Mateusz Lipp strzela dla Polski!

Dzień Edukacji Narodowej

W Dniu Edukacji Narodowej pragniemy złożyć wszystkim naszym Trenerom oraz Gronu Pedagogicznemu Szkoły Podstawowej nr 21 oraz Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4 w Chorzowie życzenia zdrowia, nieustępującej energii, satysfakcji z wykonywanej pracy oraz wielu sukcesów, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Dziękujemy za codzienne hartowanie ciała oraz ducha dzieci i młodzieży. Dziękujemy za przekazywaną wiedzę - nie tylko podręcznikową, ale i życiową pokazującą, że porażki mogą uczyć, dzięki trudnościom odkrywa się siłę, a ofiarowywana życzliwość wraca ze zdwojoną siłą.

Dziękujemy! Wszystkiego Najlepszego w Dniu Waszego Święta! 

Poprawiono: poniedziałek, 14, październik 2019 09:12

Odsłony: 537

''Było to moje marzenie'' - Tomasz Nowak zadebiutował przy Cichej!

Nasz bramkarz, Tomasz Nowak, zadebiutował dzisiaj przed chorzowską publicznością podczas meczu III ligi pomiędzy Ruchem Chorzów a Ruchem Zdzieszowice! 

Urodzony 12 marca 2002 roku Tomek pojawił się na boisku w bardzo trudnym momencie meczu. W 54. minucie ukarany czerwoną kartką został Dawid Smug, a Ruch przegrywał 0:2. 

Nasz golkiper nie zdołał obronić podyktowanej jedenastki, jednak dzięki jego udanym interwencjom "Niebiescy" nie stracili w dalszej części meczu bramki, a sami zdołali doprowadzić do remisu 2:2. Nagrodą za dobrą postawę dla naszego zawodnika było skandowanie przez kibiców jego nazwiska! 

Bramka na początku spotkania na pewno nie pozwoliła nam wejść dobrze w to spotkanie. W drugiej połowie wyszliśmy na boisko żeby wyrównywać,  a później powalczyć o zwycięstwo.

Poprawiono: sobota, 12, październik 2019 16:30

Odsłony: 1111

Czytaj więcej: ''Było to moje marzenie'' - Tomasz Nowak zadebiutował przy Cichej!

BUDŻET OBYWATELSKI - GŁOSUJEMY NA ''NIEBIESKIE'' PROJEKTY!

Tylko do 6 października potrwa głosowanie w ramach 7. Budżetu Obywatelskiego Chorzowa. Mieszkańców naszego miasta gorąco zachęcamy do wsparcia dwóch „Niebieskich” projektów.

Budżet Obywatelski to sposób planowania oraz konsultowania zadań finansowanych ze środków publicznych, a realizowanych przez Urząd Miasta lub podległe mu jednostki. Jego cechą charakterystyczną jest to, że mieszkańcy tworzą, zgłaszają i wybierają w głosowaniu projekty związane z funkcjonowaniem swojej dzielnicy lub miasta.

ZAGŁOSUJ ON-LINE

Zachęcamy do głosowania na dwa projekty:

Poprawiono: piątek, 04, październik 2019 14:13

Odsłony: 119

Czytaj więcej: BUDŻET OBYWATELSKI - GŁOSUJEMY NA ''NIEBIESKIE'' PROJEKTY!

Tomasz Nowak zadebiutował w pierwszej drużynie Ruchu!

We wczorajszym meczu półfinałowym Pucharu Polski na poziomie Podokręgu drużyna Ruchu zmierzyła się z MKS-em Śląsk Świętochłowice, a w podstawowym składzie Niebieskich znalazł się bramkarz naszej Akademii, Tomasz Nowak, który tym samym zaliczył debiut w seniorskiej drużynie Niebieskich!  Pomimo niekorzystnego wyniku, Tomek spisał się bardzo dobrze, czego serdecznie mu gratulujemy! 

Dodajmy, że do kadry włączeni zostali juniorzy Wiktor Cioch i Jakub Słota. Do gry uprawniony został także 16-letni bramkarz Krystian Mitas z zespołu juniorów młodszych.

Poprawiono: środa, 02, październik 2019 12:01

Odsłony: 295

Czytaj więcej: Tomasz Nowak zadebiutował w pierwszej drużynie Ruchu!