CLJ: Wygrywamy z Gwarkiem!

Siódme zwycięstwo w siódmym spotkaniu w tym sezonie Centralnej Ligi Juniorów odniosła nasza drużyna! Tym razem Ruch wygrał z wysoko notowanym Gwarkiem Zabrze.

 

 

Goście w przypadku zwycięstwa mogli nawiązać kontakt punktowy z naszą drużyną. Gwarek plasuje się na trzeciej pozycji i walczy o miejsce w pierwszej dwójce. Spotkanie było zatem niezwykle ważne w kontekście układu sił w czołówce.

Obie drużyny postawiły na zwartą defensywę. Przeważaliśmy, lecz zabrzanie nie dopuszczali do stworzenia stuprocentowych sytuacji. Ba! To oni w drugiej połowie mieli taką okazję. Świetnie w sytuacji sam na sam z zawodnikiem przyjezdnych spisał się jednak Majda.

W odpowiedzi Urbańczyk świetnym, miękkim podaniem uruchomił Węgrzyna, który stanął oko w oko z bramkarzem Gwarka i nie dał mu szans. Była 88. minuta. Radość w chorzowskim obozie była ogromna!

Kolejne spotkanie nasza drużyna rozegra 13 października o godzinie 13:00 z Promieniem Żary. Będzie to awansem rozgrywany mecz 10. kolejki.

Ruch Chorzów - Gwarek Zabrze 1-0 (0-0)
1-0 - Węgrzyn, 88 min

Ruch: Majda - Siebert (90. Chrobok), Szal, Sikora, Wleciałowski (78. P. Cheba) - Żukowski, Urbańczyk, Spychaj - Węgrzyn, Siedlik (43. Sołdecki), Szczygieł (84. Bobryk). Trener Ireneusz Psykała.

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności