CLJ: Dwa nieuznane gole i skromne zwycięstwo w Kluczborku

W 2. kolejce Centralnej Ligi Juniorów nasza drużyna pokonała w wyjazdowym meczu MKS Kluczbork 1:0. Autorem zwycięskiej bramki był Kamil Lewandowski.

W porównaniu do pierwszego meczu z Olimpią zagraliśmy słabiej, ale uważam, że skromne zwycięstwo naszej drużyny było zasłużone. Lewandowski trafiał do bramki w sumie trzykrotnie, jednak w dwóch przypadkach sędzia odgwizdał pozycję spaloną...

Wynik mógł być wyższy, ale dogodnych sytuacji na jego podwyższenie nie wykorzystali Sołdecki, Żmuda zaraz po wejściu czy Starowicz. W końcówce spotkania oddaliśmy rywalom pola, a w naszą grę wkradło się nieco chaosu, jednak przeciwnicy nie zdołali poważnie nam zagrozić – skomentował trener Ireneusz Psykała. - W meczu swój debiut w bramce „Niebieskich” CLJ odnotował Kamil Grabara. Na podkreślenie zasługuje fakt, że to młody zawodnik z rocznika ’99. Kamil zagrał bardzo przyzwoity mecz – komplementował szkoleniowiec.

MKS Kluczbork – Ruch Chorzów 0:1 (0:1)

0:1 Kamil Lewandowski, 11 min.

Ruch: Grabara – Szymura, Stefański II, Sikora, M. Żukowski – Sarwicki, Szczygieł (66 Żmuda), Żyłka (59 Rzymowski) – Sołdecki (59 M. Bobryk), K. Lewandowski, Starowicz; 

Trener: Ireneusz Psykała.

Rezerwowi: Majda, Świtała, D. Lewandowski, Ogiński.

Żółta kartka: Stefański II.

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ROZGRYWKI LIGOWE

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności