U19: ''Mecz zakończony szczęśliwym happy endem'' - wygrywamy w meczu pełnym emocji

I LIGA WOJEWÓDZKA U19

REKORD BIELSKO BIAŁA - RUCH CHORZÓW 1:2

Trener Mateusz Michalik: Dobrze weszliśmy w to spotkanie i szybko, bo już w czwartej minucie wychodzimy na prowadzenie, po skutecznie wyegzekwowanym rzucie karnym. W kolejnych fragmentach meczu nie potrafiliśmy dłużej utrzymać się przy piłce i to Rekord uzyskał przewagę coraz śmielej atakując. W drugiej połowie byliśmy świadkami sporych emocji. Najpierw w 58 minucie Miarka broni rzut karny, a pięć minut później Matula opuszcza boisko po drugiej żółtej kartce. Grając w osłabieniu byliśmy zmuszeni do zmian taktycznych i do końca meczu sporo działań musieliśmy podejmować w defensywie. W końcowym fragmencie spotkania emocje sięgnęły zenitu. Rekord wyrównał w 84 minucie, ale na szczęście to my zamknęliśmy mecz po celnym trafieniu Muchy w doliczonym czasie gry. Gratulacje dla drużyny, że pomimo gry w osłabieniu i utracie wyrównującej bramki nie zwiesili głów, tylko do końca wierzyli w zwycięstwo i do niego dążyli.

Rekord Bielsko Biała - Ruch Chorzów 1:2 (0:1)

Bramki: 0:1 Mucha, 5 min

1:1 Kawulok, 84 min

1:2 Mucha, 90 min

Żółte kartki: Tarasz, Kościuch - Wawrzyniuk, Matula

Czerwona kartka: Matula

 

Ruch:Miarka, Matula, Wacławski, Wojtek, Bąk (60' Pytlarz), Kwiatkowski (76' Mosur), Sadlak, Roguła (65' Martuszewski), Domagała, Mucha, Wawrzyniuk (60' Drabek); trener: Mateusz Michalik.

Rezerwowi:Wieliczko

 

Źródło: własne

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności