U19: ''Miejsce w tabeli zobowiązuje do innej gry'' - Row lepszy w starciu juniorów

I LIGA WOJEWÓDZKA U19

  ROW 1964 Rybnik - Ruch Chorzów 1:0

Trener Mateusz Michalik: Niestety przegrywamy dzisiaj w Rybniku z drużyną lepiej dysponowaną. Jeszcze dobrze mecz się nie rozpoczął, a już przeciwnik zdobył bramkę po precyzyjnym uderzeniu w drugiej minucie. Nasza gra była dzisiaj ospała, mocno przewidywalna, mało kreatywna i nieskuteczna, a przeciwnik prostymi środkami przedostawał się pod nasze pole karne, gdzie kilkukrotnie mógł pokusić się podwyższenie wyniku. My ograniczyliśmy się do utrzymania piłki, ale tylko na swojej połowie, z którego niewiele wynikało przy budowaniu ataku pozycyjnego. Na pewno nie możemy grać w taki sposób jak dzisiaj, ponieważ miejsce w tabeli zobowiązuje do innej jakości i intensywności, a umiejętności z poprzednich spotkań nie zostały dzisiaj zademonstrowały.

ROW 1964 Rybnik - MKS Zaborze 1:0 (1:0)

Ruch: Wieliczko, Kubacki, Matula, Pytlarz (58' Smaluch), Roguła, Martuszewski (58' Rudzki), Kwiatkowski, Domagała, Mucha, Wawrzyniuk, Drabek; trener: Mateusz Michalik.

Rezerwowi: Rusin, Wilczkiewicz, Galus

Źródło: własne

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności