Terminarz: Wszystkie zespoły | = U19 - I Liga Wojewódzka Juniorów


Kolejka 1

niedziela, 16.08.2020
10:00 h Stadion Śląski-Rozwój Katowice1 - 0
10:00 h Zagłębie Sosnowiec S.A.-Górnik Zabrze1 - 3
10:00 h MKP Odra Centrum Wodzisław Śl.-ROW 1964 Rybnik1 - 1
10:00 h Skra Częstochowa-Ruch Radzionków4 - 0
10:00 h UKS Ruch Chorzów-GKS Gieksa Katowice2 - 0
10:00 h TS Podbeskidzie S.A.-Piast Gliwice S.A.2 - 1
10:00 h Ruch Chorzów S.A.-BTS Rekord2 - 1
11:00 h MKS Zaborze-GKS Jastrzębie S,A,1 - 0
15:00 h RKS Raków Częstochowa-KP GKS Tychy S.A.5 - 0

Kolejka 2

sobota, 22.08.2020
10:00 h Piast Gliwice S.A.-Ruch Chorzów S.A.1 - 4
niedziela, 23.08.2020
10:00 h ROW 1964 Rybnik-Stadion Śląski1 - 22
10:00 h Rozwój Katowice-Skra Częstochowa0 - 2
10:00 h Górnik Zabrze-Ruch Radzionków2 - 0
10:00 h GKS Jastrzębie S,A,-MKP Odra Centrum Wodzisław Śl.0 - 4
10:00 h Zagłębie Sosnowiec S.A.-UKS Ruch Chorzów2 - 3
10:00 h KP GKS Tychy S.A.-MKS Zaborze11 - 0
10:00 h GKS Gieksa Katowice-TS Podbeskidzie S.A.1 - 1
10:00 h BTS Rekord-RKS Raków Częstochowa0 - 4

Kolejka 3

środa, 26.08.2020
17:00 h Stadion Śląski-GKS Jastrzębie S,A,1 - 1
17:00 h Skra Częstochowa-ROW 1964 Rybnik0 - 2
17:00 h MKP Odra Centrum Wodzisław Śl.-KP GKS Tychy S.A.3 - 4
17:00 h Ruch Radzionków-Rozwój Katowice1 - 1
17:00 h TS Podbeskidzie S.A.-Zagłębie Sosnowiec S.A.1 - 4
17:00 h MKS Zaborze-BTS Rekord1 - 7
17:00 h Ruch Chorzów S.A.-GKS Gieksa Katowice11 - 0
17:00 h UKS Ruch Chorzów-Górnik Zabrze0 - 1
17:00 h RKS Raków Częstochowa-Piast Gliwice S.A.2 - 0

Kolejka 4

niedziela, 30.08.2020
10:00 h Piast Gliwice S.A.-MKS Zaborze3 - 1
10:00 h GKS Gieksa Katowice-RKS Raków Częstochowa0 - 2
10:00 h Zagłębie Sosnowiec S.A.-Ruch Chorzów S.A.1 - 3
10:00 h UKS Ruch Chorzów-TS Podbeskidzie S.A.0 - 1
10:00 h BTS Rekord-MKP Odra Centrum Wodzisław Śl.10 - 0
10:00 h KP GKS Tychy S.A.-Stadion Śląski5 - 0
10:00 h ROW 1964 Rybnik-Ruch Radzionków3 - 2
10:00 h Górnik Zabrze-Rozwój Katowice7 - 0
10:00 h GKS Jastrzębie S,A,-Skra Częstochowa4 - 1

Kolejka 5

niedziela, 06.09.2020
10:00 h Ruch Radzionków-GKS Jastrzębie S,A,1 - 0
10:00 h Rozwój Katowice-ROW 1964 Rybnik1 - 6
10:00 h RKS Raków Częstochowa-Zagłębie Sosnowiec S.A.7 - 1
10:00 h Skra Częstochowa-KP GKS Tychy S.A.0 - 2
10:00 h MKS Zaborze-GKS Gieksa Katowice2 - 4
10:00 h Ruch Chorzów S.A.-UKS Ruch Chorzów5 - 1
10:00 h TS Podbeskidzie S.A.-Górnik Zabrze0 - 1
10:00 h MKP Odra Centrum Wodzisław Śl.-Piast Gliwice S.A.2 - 7
10:00 h Stadion Śląski-BTS Rekord3 - 0

Kolejka 6

środa, 09.09.2020
11:00 h Górnik Zabrze-ROW 1964 Rybnik6 - 1
14:00 h TS Podbeskidzie S.A.-Ruch Chorzów S.A.2 - 1
17:00 h GKS Gieksa Katowice-MKP Odra Centrum Wodzisław Śl.5 - 0
17:00 h UKS Ruch Chorzów-RKS Raków Częstochowa0 - 4
17:00 h Zagłębie Sosnowiec S.A.-MKS Zaborze6 - 1
17:00 h Piast Gliwice S.A.-Stadion Śląski2 - 1
17:00 h KP GKS Tychy S.A.-Ruch Radzionków6 - 1
17:00 h GKS Jastrzębie S,A,-Rozwój Katowice5 - 2
17:30 h BTS Rekord-Skra Częstochowa2 - 0

Kolejka 7

sobota, 12.09.2020
11:00 h Ruch Chorzów S.A.-Górnik Zabrze0 - 3
12:00 h MKS Zaborze-UKS Ruch Chorzów1 - 4
niedziela, 13.09.2020
10:00 h ROW 1964 Rybnik-GKS Jastrzębie S,A,2 - 0
10:00 h Stadion Śląski-GKS Gieksa Katowice5 - 1
11:00 h MKP Odra Centrum Wodzisław Śl.-Zagłębie Sosnowiec S.A.1 - 5
11:15 h Ruch Radzionków-BTS Rekord4 - 3
11:30 h Rozwój Katowice-KP GKS Tychy S.A.0 - 3
12:00 h RKS Raków Częstochowa-TS Podbeskidzie S.A.2 - 1
12:00 h Skra Częstochowa-Piast Gliwice S.A.2 - 4

Kolejka 8

sobota, 19.09.2020
11:00 h Ruch Chorzów S.A.-RKS Raków Częstochowa6 - 1
11:00 h UKS Ruch Chorzów-MKP Odra Centrum Wodzisław Śl.3 - 1
15:00 h Piast Gliwice S.A.-Ruch Radzionków2 - 0
niedziela, 20.09.2020
10:00 h GKS Gieksa Katowice-Skra Częstochowa1 - 1
10:00 h Zagłębie Sosnowiec S.A.-Stadion Śląski2 - 2
10:00 h BTS Rekord-Rozwój Katowice8 - 0
10:00 h Górnik Zabrze-GKS Jastrzębie S,A,3 - 0
12:00 h TS Podbeskidzie S.A.-MKS Zaborze1 - 0
14:00 h KP GKS Tychy S.A.-ROW 1964 Rybnik5 - 0

Kolejka 9

sobota, 26.09.2020
12:00 h MKS Zaborze-Ruch Chorzów S.A.0 - 8
niedziela, 27.09.2020
10:00 h Ruch Radzionków-GKS Gieksa Katowice0 - 3
10:00 h Rozwój Katowice-Piast Gliwice S.A.1 - 1
10:00 h ROW 1964 Rybnik-BTS Rekord0 - 1
10:00 h GKS Jastrzębie S,A,-KP GKS Tychy S.A.4 - 5
10:00 h Skra Częstochowa-Zagłębie Sosnowiec S.A.2 - 3
10:00 h Stadion Śląski-UKS Ruch Chorzów2 - 2
10:00 h RKS Raków Częstochowa-Górnik Zabrze1 - 0
10:00 h MKP Odra Centrum Wodzisław Śl.-TS Podbeskidzie S.A.1 - 2

Kolejka 10

sobota, 03.10.2020
11:00 h UKS Ruch Chorzów-Skra Częstochowa2 - 1
11:00 h GKS Gieksa Katowice-Rozwój Katowice0 - 0
11:00 h Górnik Zabrze-KP GKS Tychy S.A.0 - 1
11:00 h Piast Gliwice S.A.-ROW 1964 Rybnik4 - 4
niedziela, 04.10.2020
10:00 h Ruch Chorzów S.A.-MKP Odra Centrum Wodzisław Śl.7 - 0
10:00 h BTS Rekord-GKS Jastrzębie S,A,2 - 4
11:00 h Zagłębie Sosnowiec S.A.-Ruch Radzionków2 - 2
15:00 h RKS Raków Częstochowa-MKS Zaborze8 - 1

Kolejka 11

sobota, 10.10.2020
11:00 h Rozwój Katowice-Zagłębie Sosnowiec S.A.7 - 1
11:00 h MKS Zaborze-Górnik Zabrze0 - 3
niedziela, 11.10.2020
10:00 h ROW 1964 Rybnik-GKS Gieksa Katowice3 - 0
10:00 h GKS Jastrzębie S,A,-Piast Gliwice S.A.0 - 2
10:00 h KP GKS Tychy S.A.-BTS Rekord0 - 3
10:00 h Ruch Radzionków-UKS Ruch Chorzów3 - 4
10:00 h Stadion Śląski-Ruch Chorzów S.A.2 - 6
10:00 h Skra Częstochowa-TS Podbeskidzie S.A.0 - 2
10:00 h MKP Odra Centrum Wodzisław Śl.-RKS Raków Częstochowa0 - 4

Kolejka 12

niedziela, 18.10.2020
10:00 h Ruch Chorzów S.A.-Skra Częstochowa5 - 0
10:00 h MKS Zaborze-MKP Odra Centrum Wodzisław Śl.0 - 9
10:00 h RKS Raków Częstochowa-Stadion Śląski0 - 0
10:00 h UKS Ruch Chorzów-Rozwój Katowice3 - 5
10:00 h GKS Gieksa Katowice-GKS Jastrzębie S,A,3 - 0
10:00 h Górnik Zabrze-BTS Rekord2 - 6
10:00 h Piast Gliwice S.A.-KP GKS Tychy S.A.4 - 1

Kolejka 13

niedziela, 25.10.2020
10:00 h Rozwój Katowice-TS Podbeskidzie S.A.2 - 1
10:00 h ROW 1964 Rybnik-UKS Ruch Chorzów3 - 2
10:00 h Ruch Radzionków-Ruch Chorzów S.A.1 - 6
10:00 h KP GKS Tychy S.A.-GKS Gieksa Katowice3 - 0
10:00 h GKS Jastrzębie S,A,-Zagłębie Sosnowiec S.A.5 - 0
10:00 h BTS Rekord-Piast Gliwice S.A.3 - 2
10:00 h Stadion Śląski-MKS Zaborze3 - 1
10:00 h MKP Odra Centrum Wodzisław Śl.-Górnik Zabrze1 - 4

Kolejka 14

sobota, 31.10.2020
10:00 h MKS Zaborze-Skra Częstochowa2 - 5
10:00 h RKS Raków Częstochowa-Ruch Radzionków1 - 0
10:00 h UKS Ruch Chorzów-GKS Jastrzębie S,A,0 - 4
10:00 h Ruch Chorzów S.A.-Rozwój Katowice9 - 0
10:00 h Zagłębie Sosnowiec S.A.-KP GKS Tychy S.A.0 - 2
10:00 h Górnik Zabrze-Piast Gliwice S.A.1 - 5
środa, 04.11.2020
10:00 h BTS Rekord-GKS Gieksa Katowice2 - 0

Kolejka 10

12:00 h TS Podbeskidzie S.A.-Stadion Śląski1 - 0

Kolejka 15

niedziela, 08.11.2020
10:00 h GKS Jastrzębie S,A,-TS Podbeskidzie S.A.8 - 3
10:00 h ROW 1964 Rybnik-Ruch Chorzów S.A.2 - 10
10:00 h Rozwój Katowice-RKS Raków Częstochowa1 - 2
10:00 h Piast Gliwice S.A.-GKS Gieksa Katowice4 - 0
10:00 h BTS Rekord-Zagłębie Sosnowiec S.A.2 - 3
10:00 h Ruch Radzionków-MKS Zaborze3 - 2
10:00 h KP GKS Tychy S.A.-UKS Ruch Chorzów4 - 0
10:00 h Stadion Śląski-Górnik Zabrze0 - 2

Kolejka 13

środa, 11.11.2020
10:00 h Skra Częstochowa-RKS Raków Częstochowa1 - 2

Kolejka 14

10:00 h MKP Odra Centrum Wodzisław Śl.-Stadion Śląski2 - 2

Kolejka 16

niedziela, 15.11.2020
10:00 h Ruch Chorzów S.A.-GKS Jastrzębie S,A,5 - 0
10:00 h TS Podbeskidzie S.A.-KP GKS Tychy S.A.3 - 0
10:00 h Stadion Śląski-Skra Częstochowa1 - 2
10:00 h RKS Raków Częstochowa-ROW 1964 Rybnik2 - 0
10:00 h UKS Ruch Chorzów-BTS Rekord1 - 1
10:00 h MKP Odra Centrum Wodzisław Śl.-Ruch Radzionków5 - 3
10:00 h MKS Zaborze-Rozwój Katowice1 - 6
10:00 h Górnik Zabrze-GKS Gieksa Katowice1 - 1
10:00 h Zagłębie Sosnowiec S.A.-Piast Gliwice S.A.1 - 4

Kolejka 12

środa, 18.11.2020
10:00 h Zagłębie Sosnowiec S.A.-ROW 1964 Rybnik3 - 0

Kolejka 17

niedziela, 22.11.2020
13:30 h GKS Jastrzębie S,A,-RKS Raków Częstochowa1 - 2
13:30 h BTS Rekord-TS Podbeskidzie S.A.2 - 0
13:30 h Piast Gliwice S.A.-UKS Ruch Chorzów6 - 1
13:30 h GKS Gieksa Katowice-Zagłębie Sosnowiec S.A.3 - 5
13:30 h ROW 1964 Rybnik-MKS Zaborze6 - 0
13:30 h Ruch Radzionków-Stadion Śląski1 - 0
13:30 h Skra Częstochowa-Górnik Zabrze2 - 0
14:00 h KP GKS Tychy S.A.-Ruch Chorzów S.A.0 - 2

Kolejka 14

środa, 25.11.2020
10:00 h TS Podbeskidzie S.A.-ROW 1964 Rybnik3 - 2

Kolejka 17

13:30 h Rozwój Katowice-MKP Odra Centrum Wodzisław Śl.8 - 1

Kolejka 15

sobota, 28.11.2020
10:00 h Skra Częstochowa-MKP Odra Centrum Wodzisław Śl.2 - 2

Kolejka 12

środa, 02.12.2020
10:00 h TS Podbeskidzie S.A.-Ruch Radzionków3 - 1

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4 -10 LAT

 

ROZGRYWKI LIGOWE

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności