Wielki Finał ''Wakacji z Ruchem''! /foto/

Tegoroczne "Wakacje z Ruchem" dobiegły końca. I były one dla nas, choć mamy nadzieję, że i uczestników bardzo szczególne.

Zwyczajowo w lipcu cieszyliśmy się urlopami, rodzinnymi wyjazdami, tymczasem pandemia pokrzyżowała wiele planów wyjazdowych i dzieci zmuszone zostały pozostać w domach. Stąd też właśnie zrodził się pomysł przeniesienia prowadzonej wspólnie z UKS-em Ruch Chorzów akcji na pierwszy miesiąc wakacji. 
Okazał się on bardzo trafiony - wzięła w niej udział rekordowa liczba 95 uczestników!  Dziewięć treningów pod okiem wykwalifikowanej kadry trenersiej, a po nich, dzięki Stowarzyszeniu Kibice Razem - Ruch Chorzów ulubiony przez dzieciaki pop-corn, słodkości, baloniki oraz "Niebieskie" gadżety. Dziękujemy!

A czym byłyby "Wakacje z Ruchem" bez finałowej akcji na płycie głównej stadionu przy ul. Cichej 6?

To już tradycja! Mnóstwo zabawy, torów przeszkód, ćwiczeń z udziałem i pod okiem pierwszego zespołu Ruchu oraz jego sztabu szkoleniowego, wyjście na murawę w akompaniamencie hymnu naszego Klubu oraz mecz z seniorami, który, tradycyjnie, zakończył się "wygraną" bajtli, a do tego loteria fantowa dla rodziców! 

Z tego miejsca dziękujemy właśnie rodzicom, którzy pozwolili dzieciom nie siedzieć w domu . Udział Waszych dzieci w tegorocznej akcji, oprócz ich i naszej radości, szerokich uśmiechów na twarzach ma również i inny pozytywny skutek. Wypatrujcie informacji o tym w najbliższy poniedziałek! 

Mamy nadzieję, że spotkamy się z wszystkimi po raz kolejny za rok, tymczasem ogłaszamy, że przynajmniej pod względem sportowym, wakacje uznajemy za zakończone i wraz z UKS-em Ruch Chorzów serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z roczników 2011 - 2016 na tradycyjne treningi, których inauguracja nastąpi 3 sierpnia! Więcej na ten temat można przeczytać TUTAJ

ZAKOŃCZENIE "WAKACJI Z RUCHEM" - LIPIEC 2020

Źródło: własne

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności