U10/2008: "Chłopcy nabiorą doświadczenia'' - Niebiescy na turnieju Młode Piłkarskie Talenty 2017

W ubiegły weekend, na obiektach Sarmacji Będzin odbył się turniej piłkarski Młode Talenty 2017. W gronie 16. drużyn nie zabrakło również Niebieskich!

Trener Łukasz Bereta: Podczas dwóch dni rozegraliśmy aż 11 meczów - siedem w sobotę oraz cztery w niedzielę. Mieliśmy okazję mierzyć się z zespołami z całej Polski i nie tylko. Naszymi przeciwnikami była między innymi drużyna z Budapesztu, Banik Ostrawa, Beniaminek Krosno, Zagłębie Lubin, Wisła Kraków, Korona Kielce, Zagłębie Sosnowiec, GKS Katowice czy Górnik Zabrze. Cieszymy się, że mogliśmy się zmierzyć z takimi drużynami, bo na co dzień w lidze nie mamy z tym do czynienia. Dodatkowo turniej był blisko rozgrywany, więc nie było potrzeby dalekiego wyjazdu. Cała impreza była bardzo dobrze zorganizowana, poziom meczów bardzo wysoki i zdecydowanie było widać, że wszystkie drużyny przeszły solidną selekcję.

Wysoka kultura grania, dużo meczów rozgrywanych na dwóch boiskach, dzięki czemu nie trzeba było długo czekać na mecze. Było to ważne ze względu na to, że pogoda średnio dopisała. Było zimno i padał deszcz, ale wszyscy dali radę i myślę, że będzie to procentowało w przyszłości. Nasza drużyna dopiero się tworzy - chłopcy trenujący popołudniami muszą się zgrać z tymi z klasy sportowej. Naszym głównym zadaniem jest to, aby ich ograć i żeby jak największa liczba zawodników doskoczyła do satysfakcjonującego poziomu. Mamy nadzieję, że chłopcy nabiorą doświadczenia i za rok wzmocnią klasę sportową.


Źródło: własne

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności