Spotkanie mikołajkowe Akademii Piłkarskiej

W klubowej kawiarence odbyły się spotkania mikołajkowe dla młodych piłkarzy trenujących w naszej Akademii Piłkarskiej. Pomocnikami św. Mikołaja byli zawodnicy „dorosłej” drużyny Ruchu. Wszystkie dzieci otrzymały od „niebieskiego” Mikołaja paczki, w których nie zabrakło słodyczy i klubowych gadżetów oraz spotkały się z piłkarzami Ruchu.

 

Michał Buchalik, Jakub Kowalski, Jakub Smektała i Piotr Stawarczyk odpowiadali na pytania „niebieskich” pociech, pozowali do pamiątkowych zdjęć i rozdawali autografy. Trenerzy Akademii przeprowadzali konkursy piłkarskie.

- Maluchy, które trenują w naszej Akademii mają szansę przejść cały etap szkolenia w jednym w klubie i dojść aż do pierwszej drużyny występującej w ekstraklasie. Organizujemy dla dzieci spotkania z piłkarzami Ruchu, co jest dla nich dodatkową motywacją do dalszych treningów – mówił na spotkaniu Dariusz Gęsior, koordynator szkolenia młodzieży i członek Rady Nadzorczej Ruchu Chorzów.

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności