Wyjazdowy tydzień ligowy - zapowiedź.

Przed nami kolejny okres pełen piłkarskich emocji. W ciągu najbliższego tygodnia zostanie rozegranych 10  meczów, a jedynie dwa z nich zostaną rozegrane na chorzowskich obiektach.

Weekend rozpoczniemy od wysokiego C, albowiem na sobotę zaplanowane zostały cztery spotkania.
Sportowe zmagania rozpoczną się już o godzinie 9.00, kiedy to podopieczni trenera Daniela Tukaja rozegrają wyjazdowy mecz z Polonią Bytom.
Godzinę później trampkarze młodsi zmierzą się w Bukownie z miejscową Orbitą, a w samo południe odbędzie się pierwszy z dwóch wspomnianych wcześniej, domowych meczów - występująca w Centralnej Lidze Juniorów Młodszych drużyna trenera Pawła Drapały podejmie Raków Częstochowę. Dodajmy, że częstochowianie będą również rywalem ,,Niebieskich'' w meczu trampkarzy rozgrywanym o godzinie 14:30.

Niedziela zapowiada się równie ciekawie, bowiem rozegramy w jej trakcie trzy mecze.

Na początek młodzicy pod wodzą trenera Jakuba Brzozowskiego wyjadą na mecz przeciwko UKS-owi Jedynka Łazy. Równo o godzinie 14.00 rozpocznie się mecz w Makroregionalnej Lidze Juniorów, w którym podopieczni trenera Mateusza Michalika w Brzegu zmierzą się z miejscową Stalą, a pół godziny później zostanie rozegrany mecz derbowy w kategorii młodzika młodszego. Nasi młodzi zawodnicy zmierzą się w nim z Józefką Chorzów.

Jak wyglądają mecze w środku tygodnia? W poniedziałek zostanie rozegrane spotkanie w kategorii orlika młodszego, w którym na własnym stadionie podejmiemy GKS Katowice. Wtorek to natomiast dzień rozgrywania meczów w kategorii orlika. W najbliższej kolejce drużyna trenera Łukasza Jońca zmierzy się z Jastrzębiem Bielszowice. 

Serię tygodniowych spotkań zakończą w środowe popołudnie juniorzy starsi i będzie to wyjazdowy pojedynek ze Stilonem Gorzów Wielkopolski. 

TYGODNIOWY PLAN LIGOWY

Źródło: własne

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności