Tydzień z ligą i kibicami!

Najbliższy weekend będzie wyjątkowy, jeśli chodzi o zmagania sportowe, ponieważ na trybunach znów będą mogli pojawić się kibice! Terminarz naszych spotkań jest dość atrakcyjny, albowiem z 11 spotkań aż 6 rozegramy w Chorzowie, tak więc będzie w czym wybierać. 

Emocje rozpoczną się już w sobotni poranek. Drużyna trampkarzy młodszych podejmie na własnym stadionie zespół Szkoły Mistrzostwa Sportowego z Rudy Śląskiej. Nieco przed południem czeka nas potyczka młodzików młodszych pod wodzą trenera Sławomira Podlasa. Chłopcy udadzą się na wyjazdowe starcie z Unią Kosztowy. Równolegle liderująca w rozgrywkach Makroregionalnej Ligii Juniorów drużyna trenera Mateusza Michalika rozegra w Chorzowie mecz przeciwko Stilonowi Gorzów WLKP.

W sobotę czeka nas jeszcze jeden domowy mecz. Będzie to spotkanie juniorów młodszych, którzy zmierzą się z naszym imiennikiem z Radzionkowa. Z punktu widzenia tabeli jest to niezwykle ciekawe starcie. Zmierzą się bowiem dwie najlepsze drużyny. Ruch Radzionków, prowadzi w tabeli przewagą trzech punktów nad naszym zespołem. Jest to więc świetna okazja do rewanżu za porażkę w poprzedniej rundzie.

Niedziela również od samego rana będzie bogata w spotkania piłkarskie. Na początek czeka nas starcie trampkarzy ze Skrą Częstochowa. Następnie dojdzie do ważnego pojedynku w Centralnej Lidze Juniorów Młodszych. Podopieczni trenera Pawła Drapały zmierzą się z bezpośrednim sąsiadem w tabeli Rozwojem Katowice.
O godzinie 13.00 zostanie rozegrany mecz w kategorii młodzika pomiędzy AKS Górnikiem Niwką Sosnowiec, a Ruchem Chorzów. Nasi młodzi zawodnicy z kompletem punktów plasują się na pierwszym miejscu w ligowej tabeli.

Kolejne mecze ligowe zostaną rozegrane we wtorek. O godzinie 11:30 w Częstochowie zostanie wrócimy do pierwszej kolejki rundy rewanżowej w kategorii trampkarza. Nasza drużyna zmierzy się z miejscową Skrą.
Dwa spotkania czekają nas z kolei o godzinie 18.00. W pierwszym z nich zawodnicy trenera Daniela Tukaja podejmą MKS Zaborze, równolegle orlicy młodsi zmierzą się w derbowym starciu a AKS Wyzwoleniem CEZ Chorzów.

W środę natomiast zostanie rozegrane zaległe spotkanie Centralnej Ligii Juniorów pomiędzy GKS Tychy, a młodymi zawodnikami trenera Pawła Drapały.

Zwracamy się z prośbą o zachowanie zalecanego dystansu społecznego, przy czym informujemy, że na trybunie przy boisku Kresy może zasiąść maksymalnie 25 osób. 

 Źródło: własne

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności