Logowanie do klas ponadpodstawowych rozpoczęte!
Logowanie do klas ponadpodstawowych rozpoczęte!

Wakacje z Ruchem - zapisy rozpoczęte!

Z myślą o wszystkich dzieciakach, nie tylko "Niebieskich", które nie mają wakacyjnych planów na lipiec, w imieniu własnym oraz UKS-u Ruch Chorzów zapraszamy serdecznie na naszą akcję "Wakacje z Ruchem"

Tegoroczne zajęcia dla dzieci, również nie zrzeszonych, z roczników 2017 - 2010 będą odbywać się począwszy od 6.07. w każdy wtorek oraz czwartek lipca o godz. 17.00. 

Miejscem treningów będą oczywiście "Kresy" w Chorzowie przy ul. Wolności 139, natomiast Wielki Finał z udziałem zawodników I drużyny odbędzie się na stadionie przy Cichej 6! 

Jak zapisać dziecko na na naszą akcję? Wystarczą dwa kroki: 

1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy -> TUTAJ

2. Wydrukuj i wypełnij deklarację i oświadczenia (dostępne TUTAJ), które oddasz w pierwszym dniu zajęć (można również wypełnić na miejscu).

To wszystko!

Doskonalenie umiejętności piłkarskich poprzez świetną zabawę to wspaniała alternatywa dla tych, którzy w pierwszym miesiącu wakacji nie planują wyjazdu na wypoczynek. 

Wykwalifikowana kadra trenerska, nauka przez rozrywkę, kontakt z rówieśnikami, poznanie podstawowych zasad fair-play, a do tego  aktywne spędzenia czasu na świeżym powietrzu - wszystko to na pewno wpłynie na to, że na twarzach dzieci zagości szeroki uśmiech!

Podsumowanie: 

Pierwszy trening odbędzie się we wtorek, 6 lipca.

Koszt udziału w zajęciach wraz z ubezpieczeniem wynosi 150 złotych - opłatę wraz z wypełnionymi dokumentami należy uiścić osobie odpowiedzialnej za jej przyjęcie w dniu pierwszych zajęć. 

Każdy z uczestników otrzyma: jubileuszową koszulkę, potwierdzenie udziału w akcji "Wakacje z Ruchem" podczas Wielkiego Finału na Cichej, pamiątkowy medal oraz "maszket" w dniu treningu!

Dodajmy, że w przypadku rodzeństwa uczestniczącego w akcji wakacyjnej opłata wynosi:

* 2 dzieci - 130 zł / za osobę
* 3 dzieci i więcej - 110 zł / za osobę

Uwaga!

Do akcji "Wakacje z Ruchem" można przystąpić w dowolnym momencie lipca odliczając 10 zł za każdy trening!

Wychodząc na przeciw licznym zapytaniom informujemy, że w ostatnim tygodniu lipca, tj. od 26 do 30 lipca zorganizowane zostaną półkolonie "Niebieski Tydzień ExtrRa"! Informacje oraz zapisy rozpoczną się 25 czerwca.

Serdecznie zapraszamy!

Zobaczcie jak wyglądały nasze  wakacyjne zajęcia w latach ubiegłych:

Źródło: wasne

 

 

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności