Tydzień z ligą! Gramy!

Jeszcze nie do końca opadły emocje związane z ostatnią kolejką, a już lada moment rozpocznie się kolejna seria gier. Dużo radości z nadchodzącego tygodnia będą mieli wszyscy fani, którzy lubią przyglądać się zmaganiom piłkarskim dzieci i młodzieży, bo aż dziewięć z jedenastu meczów zostanie rozegranych w Chorzowie.

Zdecydowana większość ze wszystkich spotkań zostanie rozegrana w sobotę. Na ten dzień terminarz przygotował nam prawdziwy maraton, który potrwa dosłownie cały dzień. Wszystko rozpocznie się porannym pojedynkiem młodzików młodszych, którzy podejmą Jedność Siemianowice Śląskie. W sobotę swoje domowe mecze rozegrają, także drużyny juniorów starszych i młodszych, trampkarzy młodszych oraz orlików młodszych. Jeśli dodać do tego wieczorny mecz pierwszej drużyny to klamra emocji piłkarskich zamknie się dopiero po godzinie 20-tej.

Niedziela nie jest może już tak bardzo obfita w mecze, ale równie emocjonująca. Całość oprze  się na porannych pojedynkach trampkarzy, którzy wraz z trenerem Piotrem Boguszem podejmą Zielonych Żarki i młodzików, którzy powalczą o ligowe punkty w Mysłowicach.

Na poniedziałek zaplanowany jest jest mecz drużyny trenera Łukasza Jońca. Orlicy na Kresach rozegrają spotkanie z Górnikiem Sosnowiec. Całość zakończymy czwartkowym, wyjazdowym pojedynkiem młodzików młodszych, którzy popołudniową porą zmierzą się z Jastrzębiem Bielszowice w Rudzie Śląskiej.

W trakcie weekendu swoje mecze, turnieje i gierki zagrają również nasze AdleRki. Wyniki wszystkich spotkań wraz z raportami, a także relacja z poczynań AdleRków dostępne będą na naszej stronie.  

Powodzenia, Niebiescy!

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności