Artykuły

Niebieski Mikołaj? Tylko w Chorzowie! I tylko TAKI!

Hala MORiS w Chorzowie była dzisiaj chyba najbardziej uśmiechniętym miejscem na świecie! Wszystko to za sprawą Imprezy Mikołajkowej, która zorganizowana została dzięki ogromnemu zaangażowaniu wszystkich mających na uwadze dobro naszego Klubu i Niebieskich Bajtli, a liczba jej uczestników przerosła nasze wszelkie wyobrażenia! 

Już o godzinie 10.00 rozpoczął się turniej Chorzowskiej Ligi Żaków 2011 - 2012, o której niebawem napiszemy więcej, ale dzieci na trybunach, jak i przy zorganizowanych atrakcjach nie brakowało. Każdy z przybyłych mógł zasmakować waty cukrowej w pięciu kolorach, pop-cornu, poczęstować się świątecznymi słodkościami, a także wziąć udział w konkursie plastycznym, malowaniu twarzy, czy też zapoznać się z dwoma pięknymi psami - ratownikami. Rodzice zadbali o ciepły posiłek oraz napoje, domowe wypieki oraz inne słodkości, dzięki czemu każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dodatkowo swoje stanowiska udostępniły Stowarzyszenie "Wielki Ruch" oraz Strefa Kibica, "Grzybek"

Tuż po zakończeniu rozgrywek turniejowych na hali pojawił się Niebieski Mikołaj we własnej osobie!

Nie przybył jednak sam, albowiem towarzyszyli mu wyjątkowi pomocnicy w osobach zawodników pierwszej drużyny Ruchu Chorzów. I tak, jej kapitan, Tomasz Foszmańczyk wraz z Adrianem Dąbrowskim, Mateuszem Bartolewskim, Michałem Mokrzyckim oraz Mateuszem Wincierszem rozdali uczestnikom turnieju podarunki, a następnie udali się korowodem do choinki, gdzie z dodatkową pomocą maskotki Ruchu, Adlera każdy z obecnych mógł odebrać upominek! 

W między czasie na parkiecie trwały zabawy sprawnościowe na matach, dzieci mogły także poćwiczyć strzały na bramkę, a w przerwach podziwiać występy zespołu Cheerleaders Grafitti, które po raz kolejny zaszczyciły nas swoją obecnością! 

Nie zabrakło również wspólnego donośnego dopingu, prowadzonego przez organizatora Sektora Rodzinnego przy Cichej 6, Szymona Michałka.
Cieszymy się niezmiernie, że wśród gości znalazł się młody zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego, Artur Rutkowski, który zmaga się z białaczką, a dzięki pomocy i wsparciu Niebieskiej społeczności znalazł się na ostatniej prostej do pełni zdrowia! Trzymamy kciuki! 

Dziękujemy wszystkim, którzy pojawili się dziś na Niebieskim Mikołaju, dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w jej organizację, a dodatkowo dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nas w tym roku "1% podatku dla Akademii", bo dzięki temu, i my mogliśmy zostać pomocnikiem Mikołaja i wzbogacić rozdawane prezenty. 

W tym roku Mikołaj miała naprawdę wielu pomocników! Sprawdźcie sami! 

Organizatorzy:
Wielki Ruch
KIBICE RAZEM Ruch Chorzów
Stadion dla Ruchu - Cicha6.com
GB Spartan Chorzów
Ultras Niebiescy
MORiS Chorzów

Źródło: własne 

Foto: Anna Bargiel 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

TESTY KWALIFIKACYJNE

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności