''Czasu wolnego jest naprawdę mało'' - raport z obozu w Rewalu /foto/

Trwa zgrupowanie w Rewalu, na którym od soboty, 3 lutego przebywają juniorzy młodsi oraz trampkarze z roczników 2003 i 2004.
Wczoraj starsze drużyny rozegrały dwa mecze kontrolne, w których zmierzyły się z FASE Szczecin z rocznika 2001 oraz 2002.
Z obu pojedynków Niebiescy wyszli zwycięską ręką pokonując rywali odpowiednio 4:0 oraz 5:2.
Z rówieśnikami ze szczecińskiej szkółki piłkarskiej zmierzyli się także trampkarze młodsi z rocznika 2004. Tutaj górą byli rywale, którzy pokonali nasz zespół 6:3.

Trener Damian Łukasik: Mija kolejny dzień zgrupowania. Ciężko trenujemy, jak nie na boisku, to na hali, często też wplatamy dodatkowe zajęcia, jak biegi czy rozruch na plaży.

W okolicach Rewala i Pobierowa przebywa na obozach sporo drużyn z całego kraju i widać, że ten rejon staje się coraz bardziej popularny dla zgrupowań. Jak na razie nie ma żadnych kontuzji, ani chorób. To cieszy, bo wszyscy mogą pracować z pełnym zaangażowaniem. Warunki mamy bardzo dobre, a czas wolny, którego jest naprawdę mało, chłopcy poświęcają głównie na grę w pingponga i regenerację. Wieczorami prowadzone są odprawy poświęcone, tak jak między innymi ta wczorajsza, rozegranym spotkaniom. Dzięki uprzejmości FASE Szczecin mogliśmy przeanalizować rozegrany z nimi mecz. Chłopcy zobaczyli jakie błędy popełniają i myślę, że dzisiejszy sparing z Gedanią Gdańsk zakończy się pozytywnie, choć na naszą postawę w meczu z FASE nie możemy narzekać. Mierzyliśmy się z naprawdę bardzo dobrym rywalem.

Przed naszymi obozowiczami jeszcze dwa mecze kontrolne. W dniu dzisiejszym rocznik 2004 zmierzy się ze wspomnianą wyżej Gedanią Gdańsk, natomiast rok starsi trampkarze podejmą w dniu jutrzejszym drużynę Lechii Gdańsk.

Plan i wyniki meczów kontrolnych w Rewalu

2004
5.02 - Ruch Chorzów - FASE Szczecin 3:6 (Wacławski -2, Starzyński)
Aktualizacja: 07.02 - Ruch Chorzów - Gedania Gdańsk 9:2 (Starzyński -2, Bujoczek -2, Bąk -2, Kolec, Mucha, Letkiewicz)

2003:
8.02 - Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk

2002/2001:
06.02 - FASE Szczecin 2001 - Ruch Chorzów (obóz w Rewalu) 0:4 (Gemborys -2, Rocki, Swikszcz)
06.02 - FASE Szczecin 2002 - Ruch Chorzów (obóz w Rewalu) 2:5 (Grabowski -2, Zajączkowski, Bąk, Korbecki)

Przypominamy, że wyniki wszystkich sparingów i turniejów przewidzianych w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej można śledzić TUTAJ

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności