U14/2005: ''Głównym celem rozwój indywidualny zawodników'' - derby Chorzowa na inaugruację nowego sezonu

Kolejną z drużyn, która w najbliższy weekend powróci na ligowe boiska są nasi trampkarze młodsi z rocznika 2005. 

Wzorem lat ubiegłych trenerem prowadzącym grupy U14 jest Damian Łukasik, nastąpiła natomiast zmiana na stanowisku asystenta trenera - Adriana Gacha zastąpił Szymon Tutaj.Witamy w naszych szeregach!

Trener Damian Łukasik: Głównym celem na tym etapie szkolenia jest jak najlepszy rozwój indywidualny każdego zawodnika, dlatego najlepsi będą grali w roczniku starszym, który walczy o awans do Ligi Centralnej U15. Naszym celem na pewno też będzie awans do drugiej ligi wojewódzkiej, ale tak, jak powiedziałem na początku liczy się rozwój chłopaków, a jest paru takich, którzy swoimi umiejętnościami predysponują do tego, aby grać ze starszymi.

W okresie przygotowawczym wyjechaliśmy na obóz do Straszęcina, gdzie rozegraliśmy sparingi ze Stalą Mielec oraz Iglopoolem Dębica, następnie trenowaliśmy na własnych obiektach mierząc się jeszcze z Polonią Bytom, Gwarkiem Zabrze oraz UKS-em Ruch Chorzów. Wszyscy chłopcy mieli możliwość pokazania się w tych meczach, każdy grał mniej więcej równo i w zbliżającym się spotkaniu ligowym ze Stadionem Śląskim wyjdzie jedenastka, która najbardziej na to zasługuje.

Wyniki meczów kontrolnych:

Ruch Chorzów - Stal Mielec 0:2 

Ruch Chorzów - Iglopool Dębica 8:0

Ruch Chorzów - Polonia Bytom 4:3

Ruch Chorzów - Gwarek Zabrze 10:3

Ruch Chorzów - UKS Ruch Chorzów 3:0

W pierwszym meczu nowego sezonu ''Niebiescy'' zmierzą się na wyjeździe ze Stadionem Śląskim Chorzów. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 1 września, o godz. 14.00.

TERMINARZ : TRAMPKARZE MŁODSI - III LIGA WOJEWÓDZKA C2

Źródło: własne

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności