U14/2005: ''Czujemy duży niedosyt'' - zwycięstwo na zakończenie rundy, Niebiescy wiceliderem

III WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH

LKS UNIA KOSZTOWY - RUCH CHORZÓW  

Dzisiejszym zwycięstwem nasi trampkarze młodsi zakończyli rundę jesienną.
Po jedenastu wygranych, dwóch remisach i jednym przegranym meczu zespół Damiana Łukasika zgromadził na swoim koncie 35 punktów, co pozwoliło na zajęcia drugiego miejsca w tabeli, tuż za Zagłębiem Sosnowiec.
Niebiescy zdobyli 46 bramek, tracąc przy tym 12. 

Trener Damian Łukasik: Bardzo dobre zawody w naszym wykonaniu - praktycznie nie pozwoliliśmy rywalom na przeprowadzenie żadnej akcji, a jedyna bramka padła przypadkowo po stałym fragmencie gry. Poza tym Unia nie stworzyła sobie ani jednej sytuacji bramkowej. U nas, jak zwykle, szwankowała skuteczność, ale i tak możemy być zadowoleni z tego meczu. 

Jeśli chodzi o rundę jesienną to czujemy duży niedosyt, bo stać nas na lepszą postawę. Z różnych względów nasza gra nie wyglądała tak, jakbyśmy sobie życzyli. W trakcie półrocza odeszło trzech zawodników i na pewno będziemy się starali znaleźć wartościowe osoby na ich miejsce, aby nasz cel na wiosnę, czyli awans do ligi drugiej stał się faktem. Co prawda nie jest to najważniejsze, bo skupiamy się na tym, aby chłopcy z meczu na mecz podnosili piłkarskie umiejętności, ale są w drużynie naprawdę spore rezerwy. Przede wszystkim w samym podejściu do treningów i tego, co robimy. Musimy popracować nad mentalnością zawodników, bo niektórzy traktują to jak zabawę, a przecież za rok lub dwa mogą już grać w Lidze Centralnej. 

LKS Unia Kosztowy - Ruch Chorzów 1:3 (1:1)

Bramki Ruch Chorzów:  Brychczy -2, Łosik, 

Skład: Letkieiwcz, Myszor, Pastuszka, Wollny, Maroń, Skała, Nowiński, Brychczy, Wolski, Archipow, Łosik, Broniszewski, Polak, Ryszczyk, Surlej, Tukaj ; trener: Damian Łukasik

Następny mecz: koniec rundy jesiennej

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności