''Niebiescy'' na turnieju z okazji 100-lecia Garbarni Kraków

Podczas zakończonego weekendu nasza drużyna trampkarzy miała możliwość uczestniczenia w  turnieju piłkarskim, który zorganizowany został z okazji 100-lecia istnienia Garbarni Kraków.

Turniej był bardzo mocno obsadzony, a dodatkowym smaczkiem był udział gości z zagranicy w postaci łotewskiej drużyny RFS Ryga. Po losowaniu fazy wstępnej Niebiescy znaleźli się w jednej grupie z: Lublinianką Lublin, Garbarnią Kraków i wspomnianymi wyżej zawodnikami z Rygi.

Trener Jakub Brzozowski: Turniej był świetnie zorganizowany, a poziom umiejętności wszystkich drużyn na bardzo wysokim poziomie. Chciałem podziękować organizatorom za zaproszenie i możliwość udziału w tak prestiżowym turnieju. Jeśli chodzi o nasz zespół to cieszymy się, że mogliśmy skonfrontować swoje umiejętności innymi akademiami z całego kraju i z zagranicy. W każdym meczu daliśmy z siebie wszystko i za to chciałem docenić chłopców. Wynik nie był najlepszy, więc na pewno jest dużo rzeczy do poprawy, aczkolwiek nie załamujemy się i bierzemy się do dalszej pracy. 

Faza grupowa:

Ruch Chorzów 0:3 Lublinianka Lublin

Garbarnia Kraków 1:0 Ruch Chorzów

Ruch Chorzów 0:2 RFS Ryga

Faza pucharowa:

Cracovia Kraków 3:0 Ruch Chorzów

Kadra:  Sprot, Kucap - Mietlicki, Klepczyński, Grymel , Molerus, Szczepaniak, Gielezy, Follert , Ullmann, Chodzidło, Czyba, Kozula, Krężołek

Oprócz rywalizacji sportowej związanej z udziałem w turnieju nasi zawodnicy mieli okazję do zwiedzenia zamku na Wawelu oraz starego miasta w Krakowie. 

Źródło: własne

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności