U13: ''Zrealizowaliśmy nasz cel'' - Pewna wygrana w meczu młodzików /FOTO/

V OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW U13

  MKS Mysłowice - RUCH CHORZÓW 0:8 

Trener Jakub Brzozowski: Myślę, że ten mecz nie będzie miał większej historii. Naszym celem było dzisiaj wyjść, zagrać dobre spotkanie i zgarnąć pełną pulę punktów. Tak też się stało, aczkolwiek momentami nasza gra była za bardzo szarpana. Za tydzień ważny mecz w lidze z APN Siemianowice, chcemy go wygrać i postawić duży krok do naszego celu jakim jest awans do wyższej ligi.

Poprawiono: niedziela, 17, październik 2021 10:40

Odsłony: 115

Czytaj więcej: U13: ''Zrealizowaliśmy nasz cel'' - Pewna wygrana w meczu młodzików /FOTO/

U13: ''Mecz był pod naszą kontrolą'' - wysoka wygrana z Podlesianką /foto/

V OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW U13

  RUCH CHORZÓW -Podlesianka Katowice 6:0 

Trener Jakub Brzozowski: Wygrywamy dzisiaj 6:0 i dopisujemy kolejne trzy punkty do naszego dorobku. Od początku spotkania mieliśmy ten mecz pod kontrolą i nie pozwalaliśmy przeciwnikowi na zbyt wiele. Mnie jako trenera cieszy dzisiaj nasza gra w defensywie. Kolejny raz zagraliśmy na zero z tyłu. Dodatkowo bardzo dobrze zagraliśmy wysokim pressingiem szczególnie przy otwarciu gry przez naszego rywala. Dzięki temu stworzyliśmy sobie kilka sytuacji.

U13: ''Cieszymy się z kolejnych trzech punktów'' - zwyciężamy z Pogonią /FOTO/

V OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW U13

 RUCH CHORZÓW - Pogoń Ruda Śląska 6:0

Trener Jakub Brzozowski: Po raz kolejny udało nam się zgarnąć trzy punkty, z czego bardzo się cieszymy. Ciągle musimy ćwiczyć naszą grę pod kątem utrzymania się przy piłce, ponieważ praktycznie w każdym meczu mamy zdecydowanie większą przewagę, będąc cały czas przy piłce, aczkolwiek mamy problem ze stworzeniem sobie klarownych sytuacji. Zespoły, z którymi gramy bardzo nisko się cofają przez co na połowie przeciwnika nie mamy za dużo miejsca. Musimy grać szybciej i być w większym ruchu, bo to na pewno pozwoli nam na stworzenie większej ilości sytuacji, a co za tym idzie znacznie polepszy nasz dorobek bramkowy. Na plus na pewno dzisiaj nasza gra w defensywie. Przeciwnik praktycznie nie miał sytuacji, dodatkowo po stracie piłki bardzo szybko ją odbieraliśmy.

U13: ''Podążamy w dobrym kierunku'' - wysoka wygrana młodzików /FOTO/

V OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW U13

UNIA KOSZTOWY - RUCH CHORZÓW 3:8

Trener Jakub Brzozowski:Bardzo się cieszymy z kolejnych 3 punktów. Na pewno dzisiaj pierwsza połowa wyglądała zdecydowanie lepiej w porównaniu do drugiej. Stworzyliśmy sobie bardzo dużo sytuacji i myślę, że zasłużenie strzeliliśmy 6 bramek. W drugiej połowie wyglądało to już troszkę gorzej, często podejmowaliśmy złe decyzje, zamiast wprowadzić piłkę, bo było do tego miejsce, to oddawaliśmy ją, a jak mieliśmy podać, bo przeciwnik nas atakował, to wdawaliśmy się w drybling, przez co trudniej nam było o sytuacje strzeleckie. Całe te spotkanie pokazało, że dużo jeszcze pracy jest przed nami, ale myślę, że podążamy w dobrym kierunku.

Poprawiono: poniedziałek, 27, wrzesień 2021 11:57

Odsłony: 165

Czytaj więcej: U13: ''Podążamy w dobrym kierunku'' - wysoka wygrana młodzików /FOTO/

U13: ''Zagraliśmy całkiem przyzwoicie'' - Remis w meczu młodzików

V OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW U13

  RUCH CHORZÓW - APN Siemianowice Śl. 2:2 

Trener Jakub Brzozowski: Mimo remisu uważam, że zagraliśmy całkiem przyzwoicie. Praktycznie całe spotkanie graliśmy w ataku pozycyjnym, aczkolwiek mieliśmy momentami problem, żeby się przedrzeć przez dobrze zorganizowaną defensywę gości. Znowu dochodziliśmy do 30 metra bramki przeciwnika, ale brakowało albo odpowiedniego podania, albo ruchu zawodników bez piłki. Dodatkowo cały czas mieliśmy piłkę za blisko środka, przez co ułatwialiśmy sprawę przeciwnikowi. Pomimo tego i tak stworzyliśmy sobie kilka bardzo dobrych sytuacji, po których przynajmniej jeszcze raz piłka powinna wpaść do siatki. Tak się jednak nie stało i musimy przyjąć ten jeden punkt. Na koniec chciałem podziękować wszystkim chłopakom, bo każdy dał z siebie maksa i mimo tego, że spotkanie nie przebiegało, tak jak sobie zakładaliśmy przed meczem, to jednak do końca walczyliśmy o zwycięstwo.

Poprawiono: sobota, 18, wrzesień 2021 18:52

Odsłony: 104

Czytaj więcej: U13: ''Zagraliśmy całkiem przyzwoicie'' - Remis w meczu młodzików

U13: ,,Nasza skuteczność wyglądała już lepiej'' - pokaźne zwycięstwo młodzików /FOTO/

V OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW U13

MKS MYSŁOWICE - RUCH CHORZÓW 0:12

Trener Jakub Brzozowski: Drugi mecz i drugie zwycięstwo, więc na pewno jesteśmy zadowoleni. Oprócz samego zwycięstwa cieszy fakt, że znowu zagraliśmy na 0 z tylu, a i nasza skuteczność pod bramka przeciwnika wyglądała już troszkę lepiej porównując ją do pierwszego meczu. Po raz kolejny każdy z zawodników zagrał w podobnym wymiarze czasowym i miał możliwość zaprezentowania się przez przynajmniej 30 minut co na pewno będzie procentowało w kolejnych meczach.

U13: 'W drugiej połowie byliśmy skuteczniejsi''- Wygrywamy na inaugurację!

V OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW U13

LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE - RUCH CHORZÓW 

Trener Jakub Brzozowski: Wygrywamy na inaugurację rozgrywek 7-0 z czego na pewno bardzo się cieszymy. Jeśli chodzi o sam mecz, to w pierwszej połowie mimo tego, że mieliśmy bardzo dużo sytuacji to był problem albo z ostatnim podaniem, albo z odpowiednim wykończeniem. W drugiej połowie nasza skuteczność wyglądała już zdecydowanie lepiej, czego efektem jest strzelenie pięciu bramek. Dodatkowo cieszy fakt, że każdy z chłopców, będących w kadrze meczowej, zagrał przynajmniej 30 minut.

U13: ''Oby te lekcje zaowocowały w lidze'' - młodzicy rozpoczynają sezon!

Już dzisiaj wszystkie nasze drużyny będą mogły powiedzieć o rozpoczęciu nowego sezonu na dobre. Do rywalizujących już zesołów dołączą bowiem młodzicy, którzy pod wodzą trenera Jakuba Brzozowskiego udadzą się na wyjazdowy mecz z Podlesianką Katowice.

Trener Jakub Brzozowski: W końcu zaczynamy ligowe zmagania. Trochę późno, ale z drugiej strony mieliśmy więcej czasu, żeby się do tego startu przygotować. Okres, który mamy za sobą to bardzo intensywny czas - treningi rozpoczęliśmy na własnych obiektach, a później udaliśmy się na tygodniowy obóz do Szalowej.

Turniej im. Gerarda Cieślika w obiektywie

Za nami czwarta edycja wielkiego Turnieju o Puchar Gerarda Cieślika. Trzydniowa rywalizacja zakończyła się triumfem drużyny Pogoni Szczecin. 

16 drużyn z całej Polski, ponad 250 młodych adeptów futbolu w kategorii wiekowej U’13, 40 meczów, piękne bramki i mnóstwo emocji – tak w skrócie wyglądał Turniej o Puchar Gerarda Cieślika. W imprezie triumfowała Pogoń Szczecin, która w decydującym starciu pokonała Śląsk Wrocław 2:1. Trzecie miejsce zajął drugi zespół Pogoni, który okazał się lepszy od Piasta Gliwice. Dodajmy, że drużyna Akademii Piłkarskiej Ruchu zajęła 3. miejsce w finale B, a UKS Ruch uplasował się na drugiej pozycji. Zwycięzcom turnieju gratulujemy sportowego sukcesu. Do zobaczenia za rok!

Poprawiono: wtorek, 07, wrzesień 2021 07:12

Odsłony: 277

Czytaj więcej: Turniej im. Gerarda Cieślika w obiektywie

Pierwszy dzień Turnieju o Puchar Gerarda Cieślika za nami! /foto/

Pierwszy dzień Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Gerarda Cieślika za nami!

Po pierwszej fazie grupowej z udziałem ośmiu z szesnastu drużyn przyszedł czas na uroczyste otwarcie imprezy, którego dokonali Prezydent Miasta Chorzów, Andrzej Kotala, Prezes Ruchu, Seweryn Siemianowski, , pomysłodawca turnieju, wiceprezes Polskiej Fundacji Sportu i Kultury, Tomasz Zabielski, Trener Reprezentacji Turnieju Cieślika, Krzysztof Szumski oraz syn legendy naszego Klubu, Jan Cieślik.

Poprawiono: sobota, 04, wrzesień 2021 07:51

Odsłony: 489

Czytaj więcej: Pierwszy dzień Turnieju o Puchar Gerarda Cieślika za nami! /foto/

U13: ,,To był bardzo dobry czas'' - trener Jakub Brzozowski o pracy z młodzikami.

Drużyna młodzików okazała się prawdziwym dominantorem w rozgrywkach III ligi wojewódzkiej. Zawodnicy trenera Jakuba Brzozowskiego w całych rozgrywkach ligowych stracili jedynie dwa punkty ze wszystkich możliwych do zdobycia i oczywiście przełożyło się to na pierwsze miejsce w tabeli końcowej. Po siedmiu meczach są liderami, także w klasyfikacji najskuteczniejszych drużyn. Chłopcy cieszyli się z gola aż 34 razy.  Są też jedną z najszczelniejszych obron w całej lidze, stracili bowiem 11 bramek.

Trener Jakub Brzozowski: Był to dla nas bardzo udany sezon, ogólnie całe dwa lata, kiedy miałem przyjemność prowadzić wspólnie z trenerem Tutajem rocznik 2008/09. Uważam to za bardzo dobry czas dla mnie, jak i dla wszystkich zawodników.

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności