Niebiescy w Warszawie - Turniej im. Gerarda Cieślika

W dniach 2 - 3 października w Warszawie odbył się Turniej im. Gerarda Cieślika, ikony naszego Klubu, którego pamięć wraz z UKS-em Ruch Chorzów od wielu lat upamiętniamy turniejami w pierwszych miesiącach roku oraz w czerwcu.

Na tegorocznej, warszawskiej imprezie nie mogło oczywiście zabraknąć Niebieskich, którzy do stolicy udali się już wczoraj wczesnym rankiem. 

Trener Jakub Brzozowski: Cieszymy się że mogliśmy wziąć udział w turnieju o Puchar Legendy naszego klubu, jaką niewątpliwie był Gerard Cieślik. Na pewno organizacja stała na najwyższym poziomie, również jeśli chodzi względy sportowe. Spotkało się ze sobą szesnaście fajnych drużyn, które pokazały bardzo wysoki poziom piłkarski.

Jeśli chodzi o naszą grę, to myślę, że zaprezentowaliśmy się z niezłej strony, natomiast w kluczowych momentach zabrakło nam szczęścia. Czy to w zmaganiach grupowych gdzie w decydującym meczu o wyjściu z grupy straciliśmy bramkę w ostatniej minucie która zaważyła ze zajęliśmy tylko 3 miejsce, czy później kiedy w fazie pucharowej przegraliśmy w karnych z drużyną Lechii Tomaszów. Chciałem bardzo podziękować organizatorom, że również i oni uczcili pamięć o legendzie naszego Klubu.  

 

W turnieju tryumfowała drużyna Zagłębia Lubin, która w decydującym meczu pokonała Escolę Warszawa, natomiast na najniższym stopniu podium uplasowała się Jagiellonia Białystok. Miejsca niższe nie były klasyfikowane. 

Wyniki spotkań Niebieskich przedstawione zostały na grafice poniżej.

W ostatnim ze spotkań nasza drużyna uległa AP Ostrzeszów 1:2.

Źródło: własne

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności