U13: ''Pokazać się z jak najlepszej strony'' - zespół młodzików inauguruje wiosnę

Już jutro wystartują rozgrywki młodzików, którzy prowadzeni przez trenera Jakuba Brzozowskiego rywalizować będą w III Lidze Wojewódzkiej.

Pierwszym rywalem naszego zespołu będzie Lechia 06 Mysłowice, a Niebiescy zmierzą się z nią o godz. 14.00 na własnym terenie. Pozostałymi rywalami naszej drużyny będą: Warta Zawiercie, UKS Jedynka Łazy, UKS Mydlice Dąbrowa Górnicza, AKS 2020 Górnik Niwka Sosnowiec oraz LKS Pogoń Imielin. 

Trener Jakub Brzozowski: Przygotowania do tej rundy przebiegały troszkę inaczej niż zawsze, bo ze względu na sytuację epidemiologiczną nie pojechaliśmy nigdzie na obóz, za to zorganizowaliśmy w drugim tygodniu ferii obóz dochodzeniowy.

W ubiegłym tygodniu piątkowym sparingiem zakończyliśmy okres meczów kontrolnych, które miały nas przygotować do zmagań ligowych. W tym czasie zagraliśmy łącznie 9 sparingów. W każdym z tych meczów mierzyliśmy się z mocnymi rywalami i z każdego sparingu wynieśliśmy wnioski które na pewno wpłyną na poprawę naszej gry. Poza tym cieszy fakt, że obeszło się bez większych kontuzji. Jeżeli chodzi o cele na te rundę, to na pewno głównym jest pokazać się w każdym meczu z jak najlepszej strony. Dodatkowo cele podzieliłbym na dwa aspekty. Pierwszy to cel zawodników, chłopcy są bardzo zaangażowani i chcą wygrywać w każdym meczu. Drugi aspekt to cel trenera, a moim celem jest jak największy rozwój indywidualny każdego zawodnika oraz postęp całej drużyny jeśli chodzi o działania grupowe. Mam nadzieję że te połączenie zaowocuje w postaci dobrych meczów w rundzie wiosennej.

Wyniki spotkań kontrolnych: 

12.12 - Ruch Chorzów - Progres Sosnowiec 1:1
19.12 - Ruch Chorzów - GKS Jastrzębie  2:0
23.01 - AP Goczałkowice - Ruch Chorzów 8:4
27.01 - Ruch Chorzów - Szombierki Bytom 3:2
05.02 - Ruch Chorzów - Progres Sosnowiec 5:2
12.02 - Ruch Chorzów - Piast Gliwice (mecz odwołany)
23.02 - Ruch Chorzów - Niwka Sosnowiec 4:1
28.02 - Team Gliwice - Ruch Chorzów 7:2
02.03 - Ruch Chorzów - Progres Sosnowiec 7:3
12.03 - Ruch Chorzów - GKS Tychy 1:4

Terminarz rundy wiosennej dostępny jest tutaj.

Do boju, Niebiescy!

Źródło: własne

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności