U13: ''To była dobra jesień'' - Podsumowanie sezonu młodzików


Drużyna młodzików, której trenerem jest Jakub Brzozowski zdominowała zupełnie rozgrywki V ligi okręgowej i w bardzo dobrym stylu wywalczyła sobie awans do wyższej ligi. Chłopcy ani razu nie zaznali smaku porażki, jedynie raz podzielili się z rywalem punktami. Po 10 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 28 punktów. Młodzi zawodnicy zdobyli 76 bramek, tracąc jedynie 7.

Poprawiono: wtorek, 28, grudzień 2021 09:41

Odsłony: 117

Czytaj więcej: U13: ''To była dobra jesień'' - Podsumowanie sezonu młodzików

U13: ''Gratulacje dla chłopaków'' -Wygrana w trudnych warunkach

V OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW U13

Pogoń Ruda Śląska - Ruch Chorzów 0:11 

Trener Jakub Brzozowski: Był to nasz ostatni mecz w tym roku, jeśli chodzi o rozgrywki ligowe. Od początku do końca kontrolowaliśmy te spotkanie, dobrze weszliśmy w ten mecz, bo już w 2 minucie objęliśmy prowadzenie. Warunki na pewno nie sprzyjały do gry w piłkę, bo na boisku było dość dużo śniegu, aczkolwiek mimo tego i tak udało nam się stworzyć kilka ładnych akcji, po których padły bramki. Gratulacje dla wszystkich chłopaków za dzisiejszy mecz, jak i również za całą rundę, która była niezła w naszym wykonaniu.

Poprawiono: sobota, 27, listopad 2021 20:25

Odsłony: 182

Czytaj więcej: U13: ''Gratulacje dla chłopaków'' -Wygrana w trudnych warunkach

U13: ''Po pierwszej bramce grało nam się lepiej'' - Pokaźne zwycięstwo młodzików

V OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW U13

Ruch Chorzów - LKS Unia Kosztowy 8:1 

Trener Jakub Brzozowski: Po raz kolejny udało nam się wygrać mecz. Początek nie był najlepszy, przez pierwsze mieliśmy 10 minut problem żeby przedrzeć się przez obronę rywala. Natomiast po pierwszej strzelonej bramce grało nam się już lepiej czego konsekwencją były kolejne bramki.

U13: ''Po pierwszej bramce grało nam się lepiej'' - Pokaźne zwycięstwo młodzików (3)

V OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW U13

Ruch Chorzów - LKS Unia Kosztowy 8:1 

Trener Jakub Brzozowski: Po raz kolejny udało nam się wygrać mecz. Początek nie był najlepszy, przez pierwsze mieliśmy 10 minut problem żeby przedrzeć się przez obronę rywala. Natomiast po pierwszej strzelonej bramce grało nam się już lepiej czego konsekwencją były kolejne bramki.

U13: ''Chcieliśmy się zrehabilitować'' - Wysoka wygrana młodzików /Foto/

V OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW U13

  APN Siemianowice Śląskie - RUCH CHORZÓW 1:8 

Trener Jakub Brzozowski: Myślę, że był to nasz najlepszy mecz w tej rundzie. Mierzyliśmy się z APN Siemianowice Śląskie i chcieliśmy się zrehabilitować za pierwszy mecz z nimi, w którym mieliśmy dużo pecha i zremisowaliśmy 2:2. Wyszło to bardzo dobrze, bo do przerwy prowadziliśmy już trzema bramkami. Przeciwnik nie oddał ani jednego strzału na naszą bramkę. W drugiej połowie dołożyliśmy jeszcze pięć bramek, a wynik końcowy mógł być jeszcze zdecydowanie wyższy. Jeśli chodzi o samą grę to kontrolowaliśmy te spotkanie przez pełne 60 minut, bardzo dobrze reagowaliśmy po stracie piłki i praktycznie od razu ją odbieraliśmy. Nasi przeciwnicy swoją grą opierali się głównie na wybijaniu piłek na swojego napastnika, ale i w tym elemencie wyglądaliśmy bardzo dobrze. Wygrywaliśmy pojedynki, dobrze wzajemnie się asekurowaliśmy. Dzięki tej wygranej, na dwie kolejki przed końcem, udało nam się zapewnić 1 miejsce, które jest premiowane awansem do wyższej ligi, za co gratulacje dla wszystkich zawodników, tych obecnych w dzisiejszym spotkaniu, jak również wszystkich nieobecnych. 

Poprawiono: poniedziałek, 25, październik 2021 10:36

Odsłony: 293

Czytaj więcej: U13: ''Chcieliśmy się zrehabilitować'' - Wysoka wygrana młodzików /Foto/

U13: ''Zrealizowaliśmy nasz cel'' - Pewna wygrana w meczu młodzików /FOTO/

V OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW U13

  MKS Mysłowice - RUCH CHORZÓW 0:8 

Trener Jakub Brzozowski: Myślę, że ten mecz nie będzie miał większej historii. Naszym celem było dzisiaj wyjść, zagrać dobre spotkanie i zgarnąć pełną pulę punktów. Tak też się stało, aczkolwiek momentami nasza gra była za bardzo szarpana. Za tydzień ważny mecz w lidze z APN Siemianowice, chcemy go wygrać i postawić duży krok do naszego celu jakim jest awans do wyższej ligi.

Poprawiono: niedziela, 17, październik 2021 10:40

Odsłony: 247

Czytaj więcej: U13: ''Zrealizowaliśmy nasz cel'' - Pewna wygrana w meczu młodzików /FOTO/

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności