U12: ''Odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo'' - Wysoka wygrana młodzików młodszych

IV OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW MŁ. U12

 Ruch Chorzów - Jedność Siemianowice Śląskie 6:0

Trener Sławomir Podlas: Dziś po bardzo dobrej grze odnieśliśmy zdecydowane i zasłużone zwycięstwo. Od początku spotkania staraliśmy się narzucić przeciwnikowi swój styl gry i wysokim pressingiem odbierać piłkę już na ich połowie. Dzięki temu szybko, bo już w pierwszych 10 minutach strzeliliśmy dwie bramki, które pozwoliły nam spokojniej prowadzić grę. Nadal dominowaliśmy, ale nie wykorzystywaliśmy dogodnych sytuacji bramkowych. Na początku drugiej polowy mecz się wyrównał, a momentami lekką przewagę w grze mieli goście. Nie trwało to jednak długo. Szybko uporządkowalismy swoja grę w środku pola przez co znów mogliśmy tym razem już skuteczniej kończyć nasze akcje. Bardzo cieszy dzisiejsze zwycięstwo, ale również bardzo fajna gra całego zespołu.

U12: ''Jestem zadowolony'' - Wyjazdowe zwycięstwo z Orłem

IV OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW MŁ. U12

Orzeł Mokre - Ruch Chorzów 2:4

Trener Sławomir Podlas: To był trudny mecz. Od początku to my dominowaliśmy na placu gry i głównie odbywało się to na połowie przeciwnika. Natomiast małe wymiary boiska bardzo utrudniały nam płynne prowadzenie gry i konstruowanie akcji bramkowych. Z przebiegu spotkania wyraźnie było widać naszą przewagę, ale aż dwukrotnie jako pierwsi traciliśmy bramki i musieliśmy gonić wynik. Przeciwnik grał z kontrataku i dwa piękne strzały z dystansu zamienił na bramki. Nie mniej jednak nasza konsekwentna gra i jak już na początku zaznaczyłem nasza dominacja pozwoliły nam zdobyć kolejne trzy punkty. Osobiście jestem zadowolony z tego co dziś zaprezentowali chłopcy na boisku i im ogromnie gratuluję zwycięstwa.

Poprawiono: czwartek, 12, maj 2022 18:56

Odsłony: 134

Czytaj więcej: U12: ''Jestem zadowolony'' - Wyjazdowe zwycięstwo z Orłem

U12: ''Dominowaliśmy na boisku'' - Wyjazdowa wygrana w Kosztowach

IV OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW MŁ. U12

Unia Kosztowy - Ruch Chorzów 0:3

Trener Sławomir Podlas: To był nasz bardzo dobry mecz. Dziś od pierwszego gwizdka sędziego zdecydowanie i przez cale 60 minut dominowaliśmy na boisku. Szybko, bo już w 4 minucie strzeliliśmy bramkę. Później aż do przerwy, pomimo kilku dogodnych sytuacji nie udało nam się nic strzelić, ale można było wyraźnie odczuć z przebiegu gry i tego jak dobrze wyglądała nasza gra, ze kolejna dla nas bramka "wisi w powietrzu". Druga polowa to nadal nasza przewaga w grze na boisku, a efektem tego były kolejne dwa bardzo ładne gole. Fajnie było oglądać dziś nasza grę gdzie wielokrotnie ręce same składały się oklasków. Wielkie brawa dla chłopców przede wszystkim za to co dziś pokazali, a przy okazji za zdobycie 3pkt.

U12: ''zagraliśmy niezły mecz'' - Remis w Siemianowicach

IV OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW MŁ. U12

UKS Jedność Siemianowice Śląskie - Ruch Chorzów 2:2

Trener Sławomir Podlas: Dziś zagraliśmy całkiem niezły mecz, w którym szybko bo już na samym początku meczu objęliśmy prowadzenie, natomiast zakończyliśmy go zdobyciem, można z przebiegu gry powiedzieć, tylko jednym punktem, gdzie decydującą o tym bramkę zdobyliśmy w ostatniej minucie spotkania. Na pewno przez prawie cały mecz to my dominowaliśmy na boisku, tworząc sobie kolejne sytuacje bramkowe, głównie po ataku pozycyjnym. Na przeszkodzie by te akcje sfinalizować bramkami stal dwukrotnie słupek, poprzeczka i szczęśliwie interweniujący bramkarz gospodarzy. Przeciwnik swoje sytuacje tworzył głównie grając długą piłką z kontrataku. Niestety nie ustrzegliśmy się również błędów w defensywie i w ten sposób straciliśmy niestety dwie bramki. Uważam, iż dziś grając bardzo dynamicznie, z ogromna wola zwycięstwa i walki przez cale 60 minut, zasłużyliśmy na zgarniecie pełnej puli punktów, ale niestety się nam to nie udało. Dziękuję chłopcom za ogromne zaangażowanie i determinacje w grze do ostatniej minuty spotkania. BRAWO WY !!!!

Poprawiono: piątek, 06, maj 2022 11:05

Odsłony: 75

Czytaj więcej: U12: ''zagraliśmy niezły mecz'' - Remis w Siemianowicach

U12: ''Nie mamy się czego wstydzić'' - Stadion górą w pojedynku młodzików młodszych

IV OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW MŁ. U12

Stadion Śląski - Ruch Chorzów 4:0

Trener Sławomir Podlas: Niestety dziś pomimo ogromnego zaangażowania i walki o każda piłkę, musimy uznać wyższość drużyny Stadionu. Uważam, iż gospodarze zasłużyli zdecydowanie na zwycięstwo, natomiast patrząc na naszą grę, na pewno nie musimy się niczego wstydzić. Prawie cały mecz przebiegał pod dyktando gospodarzy, a my zmuszeni byliśmy do gry obronnej. Fajnie, że w tych ciężkich dla nas warunkach potrafiliśmy podaniami i dobra grą z pierwszej piłki, wyjść z obrony i płynnie przejść do faz ataku. Nieliczne nasze dogodne sytuacje w ostatniej chwili blokowali nam obrońcy, jak i obdarzony bardzo dobrymi warunkami fizycznymi bramkarz gospodarzy. Gratuluje zwycięstwa Stadionowi, a moim chłopcom dziękuję za nieustępliwa walkę przez cały mecz...

U12: ''Chłopcy zagrali bardzo solidnie'' - Domowe zwycięstwo ze Spartą!

IV OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW MŁ. U12

Ruch Chorzów -Sparta Katowice 2:0

Trener Sławomir Podlas: Bardzo dobry, emocjonujący mecz z wieloma sytuacjami bramkowymi dla obydwu drużyn. My mecz rozpoczęliśmy bardzo dobrze, zdecydowanie dominowaliśmy na boisku. W pierwszych 20 minutach dzięki wysokiemu pressingowi doprowadziliśmy do trzech 100% sytuacji, których niestety nie wykorzystaliśmy. Później do głosu doszedł przeciwnik, który stwarzał sobie, może nie tak jak my 100%, ale na pewno dogodne sytuacje, by wyjść na prowadzenie. Pierwsza polowa chociaż w większości pod nasze dyktando zakończyła się bezbramkowym remisem. Po przerwie, po wprowadzenie zmian i korekt na niektórych pozycjach, znów wróciliśmy do dobrej gry i dominacji, a swoja wyższość w tym meczu potwierdziły zdobyte dwie ładne bramki. Chłopcy dziś zagrali bardzo solidnie, konsekwentnie, dobrze w defensywie, byliśmy groźni z przodu, a przede wszystkim włożyliśmy w mecz cale serducho i ogromne zaangażowanie. Dziękuję chłopcom za walkę i życzę wszystkim Wesołych Świąt.

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności