U12-U11: Drużyna orlików i młodzików młodszych wznowiła treningi

Powrót do treningów drużny młodzików młodszych U12 oraz orlików U11 oznacza, że wszystkie z naszych drużyn pracują już pełną parą i szlifują formę przed nachodzącym terminem. 

Nasi młodzi ligowcy rozpoczną sezon ligowy w ostatnim tygodniu sierpnia. Drużyna młodzików prowadzona przez trenera Sławomira Podlasa pierwszy mecz ligowy rozegra 29 sierpnia, a do tego czasu będzie skupiała się nad przygotowaniem ogólnorozwojowym oraz pracą nad elementami techniczno-koordynacyjnymi.

- Teraz wszystko odbywa się już na normalnych zasadach, bez ograniczeń. Trudniej było jeszcze jakiś czas temu, kiedy trenowaliśmy w grupach. Tak naprawdę, te restrykcje, które mamy teraz nie wpływają na treningi. Tutaj naszym głównym celem jest nauczanie techniki, a do tego nie mamy żadnych przeciwwskazań. - zauważa trener Podlas.

Oprócz treningów na własnych obiektach, zawodnicy rozegrają mecze sparingowe, które będą miały przygotować ich do trudów zbliżającego się sezonu. Plan przygotowań można znaleźć TUTAJ.

Po pierwszych zajęciach w trakcie okresu przygotowawczego jest już również drużyna naszych orlików starszych. Podopieczni trenera Łukasza Jońca do startu rozgrywek przygotowywać się będą również w całości na własnych obiektach w Chorzowie.

Kłopotliwy jest na pewno brak szatni dla chłopców, jednakże sytuacja epidemiologiczna nie ma absolutnie wpływu na merytorykę zajęć, która pozostaje niezagrożona. To w tym wszystkim jest najważniejsze. - komentuje opiekun drużyny

Terminarz Młodzików Młodszych U12

Terminarz Orlików U11

 

Źródło: własne

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności