U12: ''Czeka nas bardzo trudne zadanie'' - młodzicy młodsi inaugurują wiosnę.

Jedną z drużyn, która na inaugurację wiosny musiała poczekać nieco dłużej są nasi młodzicy młodsi U12. 

Pandemia opóźniła rozgrywki, a to z kolei poskutkowało podjęciem decyzji przez władze Podokręgu Katowice o zmniejszeniu ilości spotkań. Oznacza to, że Niebiescy rozegrają z każdym z rywali tylko jeden mecz (bez rewanżu). 

Trener Sławomir Podlas: Przed nami nareszcie długo oczekiwana wiosna i mecze mistrzowskie. Po długiej przerwie, w sobotę w roli gości zagramy pierwsze spotkanie z drużyną z Siemianowic.

Od zakończenia poprzedniej rundy, która była dla nas niezwykle ciężka i wymagająca, bo po zaciętej walce do samego końca udało nam się utrzymać na poziomie rozgrywek 4 ligi, wszystkie zajęcia oraz gry kontrolne okresu przygotowawczego przepracowaliśmy na własnych obiektach. Zajęcia poświęcone i planowane były w głównej mierze na doskonalenie i podnoszenie indywidualnych umiejętności techniczko – taktycznych oraz rozwijanie umiejętności działań zespołowych. Jestem zadowolony z tego jak w tym czasie chłopcy pracowali na każdym z treningów, gdzie z dużą chęcią, systematycznie i codziennie rozwijali własne umiejętności piłkarskie. W lidze czeka nas bardzo trudne zadanie, gdzie wszystkie mecze rozgrywać będziemy z bardzo dobrymi zespołami, a do tego zawodnikami starszymi o rok od nas. Nie mniej jednak będziemy starać się pokazać z jak najlepszej strony, przenosząc to, czego uczymy się na treningach na warunki meczowe. Celem każdego meczu jest bardzo dobra gra, w której zauważalny będzie progres w rozwoju indywidualnym i wykorzystanie tego do działań zespołowych. Na to liczę i tego oczekuję od moich chłopaków. 

Pierwszym, wyjazdowym rywalem Niebieskich będzie UKS Jedność Siemianowice Śląskie. Mecz ten został zaplanowany na sobotę, 24 kwietnia o godz. 12.10. Powodzenia, Niebiescy! 

Terminarz na rundę wiosenną dostępny jest TUTAJ

 Źródło: własne

 

 

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności