U12: ''Jesteśmy skoncentrowani na celach'' - młodzicy młodsi wznawiają sezon!

Już dzisiaj kolejna inauguracja nowego sezonu! Tym razem to zespół młodzików młodszych dostąpi zaszczytu wybiegnięcia na boisko po raz pierwszy po wakacyjnej przerwie. Po rzetelnym przepracowaniu okresu przygotowawczego oraz ciężkiej pracy na obozie, zawodników trenera Sławomira Podlasa czeka w pierwszym meczu niełatwe zadanie.

Trener Sławomir Podlas: Na co nas stać, gdzie jesteśmy pod względem indywidualnych umiejętności, jak i na ile zdołaliśmy opanować nowy dla drużyny system gry (9x9), okaże się już w najbliższą sobotę, bo wtedy zainaugurujemy nowy sezon w meczu ze Spartą.

By jak najlepiej zaprezentować się w lidze, okres przygotowawczy przepracowaliśmy bardzo intensywnie. Po objęciu przeze mnie drużyny, po kilku treningach na własnych obiektach, wyjechaliśmy na obóz szkoleniowy do Nowin. Tam nasza praca skoncentrowała się na podnoszeniu umiejętności piłkarskich, ale również na opanowaniu umiejętności gry w całkowicie innym systemie i wedle nowych, jak do tej pory, zasad gry. Służyły temu między innymi mecze kontrolne rozegrane z wymagającymi rywalami, które nie patrząc na wyniki pozwoliły nam realizować założone na ten etap cele treningowe. Po powrocie nadal realizujemy na każdym treningu nasze założenia i skoncentrowani jesteśmy na wyznaczonych celach. Drużyna to bardzo fajna, zgrana i ambitna grupa chłopców, która do każdych zajęć podchodzi z dużym zaangażowaniem i pokazuje codziennie, że bardzo im zależy na podnoszeniu swoich umiejętności i godnym reprezentowaniu barw naszego klubu. Z dużą ciekawością i nadzieją czekam na nasz pierwszy mecz, który na pewno będzie dużym przeżyciem dla nas wszystkich, jak również w pewnym stopniu pokaże na jakim poziomie sportowym się znajdujemy. Bardzo serdecznie zapraszam przede wszystkim rodziców chłopców, jak i wszystkich zainteresowanych na nasz, jakże ważny pierwszy mecz mistrzowski.

Mecz ze Spartą Katowice odbędzie się w sobotę, 4 września o godz. 13.00 w Chorzowie. 

Terminarz na rundę jesienną jest dostępny TUTAJ.

 

 

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności