Terminarz: Wszystkie zespoły | [ IV Liga Okręgowa Młodzików Młodszych ]


Kolejka 1

sobota, 28.08.2021
11:00 GKS Wawel Wirek-UKS Jedność Siemianowice Śląskie6 - 6
niedziela, 29.08.2021
09:00 MKS Siemianowiczanka -MKS Śląsk Świętochłowice7 - 0
13:00 BKS Sparta Katowice-UKS Szopienice_ - _

Kolejka 2

sobota, 04.09.2021
09:00 MKS Śląsk Świętochłowice-UKS Jedność Siemianowice Śląskie6 - 3
11:00 UKS Szopienice-GKS Wawel Wirek2 - 3
13:00 Centrum Szkolenia AP-BKS Sparta Katowice3 - 0
niedziela, 05.09.2021
13:00 MKS Siemianowiczanka -TP Jastrząb Bielszowice1 - 3

Kolejka 3

środa, 08.09.2021
17:00 UKS Jedność Siemianowice Śląskie-UKS Szopienice3 - 1
17:00 GKS Wawel Wirek-Centrum Szkolenia AP6 - 2
17:00 BKS Sparta Katowice-MKS Siemianowiczanka 8 - 0
17:00 TP Jastrząb Bielszowice-MKS Śląsk Świętochłowice1 - 0

Kolejka 4

sobota, 11.09.2021
09:00 MKS Śląsk Świętochłowice-UKS Szopienice4 - 2
11:00 TP Jastrząb Bielszowice-BKS Sparta Katowice4 - 1
11:00 MKS Siemianowiczanka -GKS Wawel Wirek6 - 5
13:00 Centrum Szkolenia AP-UKS Jedność Siemianowice Śląskie6 - 0

Kolejka 1

czwartek, 16.09.2021
17:30 TP Jastrząb Bielszowice-Centrum Szkolenia AP_ - _

Kolejka 5

sobota, 18.09.2021
11:00 UKS Szopienice-Centrum Szkolenia AP2 - 1
niedziela, 19.09.2021
13:00 BKS Sparta Katowice-MKS Śląsk Świętochłowice6 - 1
13:00 UKS Jedność Siemianowice Śląskie-MKS Siemianowiczanka 8 - 1
13:00 GKS Wawel Wirek-TP Jastrząb Bielszowice0 - 0

Kolejka 6

sobota, 25.09.2021
09:00 BKS Sparta Katowice-GKS Wawel Wirek_ - _
09:00 MKS Siemianowiczanka -UKS Szopienice_ - _
09:00 TP Jastrząb Bielszowice-UKS Jedność Siemianowice Śląskie_ - _
09:00 MKS Śląsk Świętochłowice-Centrum Szkolenia AP_ - _

Kolejka 7

niedziela, 03.10.2021
13:00 UKS Jedność Siemianowice Śląskie-BKS Sparta Katowice_ - _
13:00 Centrum Szkolenia AP-MKS Siemianowiczanka _ - _
13:00 UKS Szopienice-TP Jastrząb Bielszowice_ - _
13:00 GKS Wawel Wirek-MKS Śląsk Świętochłowice_ - _

Kolejka 8

sobota, 09.10.2021
09:00 UKS Szopienice-GKS Wawel Wirek_ - _
09:00 MKS Śląsk Świętochłowice-MKS Siemianowiczanka _ - _
niedziela, 10.10.2021
13:00 UKS Jedność Siemianowice Śląskie-GKS Wawel Wirek_ - _
13:00 Centrum Szkolenia AP-TP Jastrząb Bielszowice_ - _

Kolejka 9

niedziela, 17.10.2021
13:00 BKS Sparta Katowice-Centrum Szkolenia AP_ - _
13:00 GKS Wawel Wirek-UKS Szopienice_ - _
13:00 UKS Jedność Siemianowice Śląskie-MKS Śląsk Świętochłowice_ - _
13:00 TP Jastrząb Bielszowice-MKS Siemianowiczanka _ - _

Kolejka 10

sobota, 23.10.2021
09:00 Centrum Szkolenia AP-GKS Wawel Wirek_ - _
09:00 MKS Siemianowiczanka -BKS Sparta Katowice_ - _
09:00 MKS Śląsk Świętochłowice-TP Jastrząb Bielszowice_ - _
09:00 UKS Szopienice-UKS Jedność Siemianowice Śląskie_ - _

Kolejka 11

niedziela, 31.10.2021
13:00 BKS Sparta Katowice-TP Jastrząb Bielszowice_ - _
13:00 GKS Wawel Wirek-MKS Siemianowiczanka _ - _
13:00 UKS Szopienice-MKS Śląsk Świętochłowice_ - _
13:00 UKS Jedność Siemianowice Śląskie-Centrum Szkolenia AP_ - _

Kolejka 12

niedziela, 07.11.2021
09:00 Centrum Szkolenia AP-UKS Szopienice_ - _
09:00 MKS Siemianowiczanka -UKS Jedność Siemianowice Śląskie_ - _
09:00 MKS Śląsk Świętochłowice-BKS Sparta Katowice_ - _
09:00 TP Jastrząb Bielszowice-GKS Wawel Wirek_ - _

Kolejka 13

niedziela, 14.11.2021
13:00 UKS Jedność Siemianowice Śląskie-TP Jastrząb Bielszowice_ - _
13:00 GKS Wawel Wirek-BKS Sparta Katowice_ - _
13:00 Centrum Szkolenia AP-MKS Śląsk Świętochłowice_ - _
13:00 UKS Szopienice-MKS Siemianowiczanka _ - _

Kolejka 14

sobota, 20.11.2021
09:00 TP Jastrząb Bielszowice-UKS Szopienice_ - _
09:00 BKS Sparta Katowice-UKS Jedność Siemianowice Śląskie_ - _
09:00 MKS Siemianowiczanka -Centrum Szkolenia AP_ - _
09:00 MKS Śląsk Świętochłowice-GKS Wawel Wirek_ - _

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności