2004: Cóż za emocje! Gwiazda pokonana! FOTO

W dniu dzisiejszym na rudzkim boisku spotkały się dwie drużyny I Okręgowej Ligi Orlików, które do tej pory miały na swoim koncie komplet zwycięstw oraz remis w pierwszym rozegranym między sobą meczu - Gwiazda Ruda Śląska oraz Ruch Chorzów.
Walka o fotel lidera była niezwykle zacięta, jednak ostatecznie Niebiescy okazali się o jedną bramkę lepsi i pokonali rywali po dwóch trafieniach Kabusa 2:1 (na zdjęciu zwycięskie trafienie).

Można powiedzieć, że w pierwszej połowie nie wyszliśmy z szatni, a gra nie bardzo się nam kleiła. Chłopcy byli zestresowani i nie grali swojego. Gwiazda strzeliła nam gola na dwie minuty przed końcem pierwszej połowy, na szczęście

udało nam się odpowiedzieć trafieniem minutę później i był to chyba moment przełomowy tego meczu. Zawodnicy uwierzyli, że mogą zagrać z tym przeciwnikiem jak z każdym innym i w drugiej połowie wyglądali już znacznie lepiej. Po zdobyciu drugiej bramki mieliśmy jeszcze kilka sytuacji na podwyższenie wyniku, a że nam się to nie udało emocje były do samego końca. Na pewno obie drużyny zasługują na pochwałę, bo stworzyły super widowisko. Takie mecze chcielibyśmy oglądać co tydzień, ponieważ chłopcy mogą z nich dla siebie wyciągać wiele wniosków. Teraz przed nami ciekawy turniej w Krakowie, gdzie spotkamy się z najlepszymi drużynami z Polski i Europy, więc na pewno czeka nas wielka przygoda - powiedział trener Igor Łukasik. 

FOTOGALERIA Z MECZU - ZOBACZ!

Gwiazda Ruda Śląska - Ruch Chorzów 1:2 (1:1)

Bramki Ruch Chorzów: Kabus x2

Kadra meczowa: Juszczak, Mucha, Kauf, Wilczkiewicz, Kabus, Kudlek, Kubisa, Gajewski, Michalik, Bereżewski

Źródło: własne

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności