U-11/2005: "Żaden przeciwnik nie odda łatwo meczu"

V LIGA KATOWICKA ORLIKÓW STARSZYCH

 RUCH CHORZÓW - ŚKS NAPRZÓD LIPINY 6:6

W meczu z Naprzodem Lipiny drużyna Niebieskich z rocznika 2005 przegrywała już do przerwy 2:4, jednak w ostatecznym rozrachunku mecz zakończył się remisem 6:6, a bramkę na wagę jednego punktu zdobył w ostatniej minucie spotkania Kamil Sęk.

Trener Igor Łukasik: Niestety, był to kolejny horror w naszym wykonaniu. Jednak każdy następny mecz będzie tak wyglądał, jeśli chłopcy nie zrozumieją, że w każde spotkanie trzeba włożyć maksimum zaangażowania, walki i umiejętności piłkarskich.

Drużyna musi pamiętać, że reprezentowanie takiego klubu, jak Ruch Chorzów sprawia, że żaden przeciwnik nie położy się na boisku, nie odda łatwo meczu i za wszelką cenę będzie chciał urwać dla siebie choć jeden punkt. Duże brawa dla Kamila Sęka, który w ostatniej minucie spotkania zdobył bramkę po strzale w okienko i zapewnił nam zdobycie jednego punktu.

Ruch Chorzów - Naprzód Lipiny 6:6 (2:4)

Bramki Ruch Chorzów: Sęk x2, Piworowicz, Nowiński, Ryszczyk, Łosik

Skład: Kmiecik, Szkutak, Łosik, Machura, Piworowicz, Pastuszka, Kurpas, Tukaj, Skwierczyński, Nowiński, Sęk, Surlej J., Gajewski, Ryszczyk, Maroń, Polok

Następny mecz: 03.11, godz. 15.00 Siemianowiczanka Siemianowice Śl. - Ruch Chorzów

Źródło: własne

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności