U-11/2005: "Decydują małe szczegóły"

V LIGA KATOWICKA ORLIKÓW STARSZYCH

 UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚL. - RUCH CHORZÓW 5:4

W przedostatnim meczu orlików z rocznika 2005 Niebiescy ulegli w wyjazdowym spotkaniu drużynie MKS-u Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 4:5. Hat-trickiem popisał się Kamil Sęk.

Trener Marcin Molek: Ostatni mecz szczęśliwie kończyliśmy remisem, dzisiaj zabrakło jednej bramki. Ponownie przespaliśmy pierwszą połowę. Byliśmy ospali, mało zaangażowani i nic nie chciało wpaść.

Na przerwę schodziliśmy przegrywając 0:2. W drugiej połowie wyszliśmy z nastawieniem, że musimy odrobić straty, a jednocześnie pilnować, żeby nie stracić gola. To nie jest proste na tak małych boiskach, gdzie akcja błyskawicznie przenosi się z jednego pola karnego pod drugie. Przeciwnik miał dwie bramki zapasu i jak tylko go dochodziliśmy on znowu nam odskakiwał. Tak niestety to u nas wygląda, przez co w końcówce nie potrafimy przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. Druga część spotkania była zdecydowanie lepsza, więcej było w nas zaangażowania. Z meczu na mecz widać postęp, jednak ciągle o stracie goli decydują małe szczegóły.

UKS Jedność Siemianowice Śl. - Ruch Chorzów 5:4 (2:0)

Bramki Ruch Chorzów: Sęk x3, Ryszczyk

Skład: Kmiecik, Szkutak, Machura, Piworowicz, Myszor, Wolski, Sitek, Kurpas, Tukaj, Skwierczyński, Nowiński, Sęk, Ryszczyk, Polok

Następny mecz: 10.11, godz. 14.30 Ruch Chorzów - Slavia Ruda Śl.

Źródło: własne

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności