U-11/2005: "To było zabójcze pięć minut"

V LIGA KATOWICKA ORLIKÓW STARSZYCH

 RUCH CHORZÓW - SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 14:4

Prawdziwy festiwal strzelecki urządzili na zakończenie rundy jesiennej nasi najmłodsi ligowcy z rocznika 2005. Co prawda po pierwszej połowie remisowali ze Slavią Ruda Śląska 2:2, jednak po przerwie trafili do bramki rywala jeszcze ... 12 razy i ostatecznie pokonali rudzian 14:4!

Trener Igor Łukasik: Rundę jesienną kończymy zasłużonym zwycięstwem. Pomimo wysokiej wygranej powtórzyły się stare błędy. Pierwszą połowę ponownie zagraliśmy bardzo słabo - wyszliśmy na boisko ze złym nastawieniem.

Ale za to pierwsze pięć minut po przerwie było w naszym wykonaniu zabójcze - zdobyliśmy w tym czasie pięć bramek i to po ładnych akcjach, po których ręce same składały się do oklasków. Myślę, że to była najlepsza połowa w do tej pory rozegranych meczach. Przed nami pięć miesięcy wolnego od ligi, podczas których musimy solidnie popracować, aby takie "drugie połowy" powtarzały się w całych meczach i jak najczęściej.

Ruch Chorzów - Slavia Ruda Śląska 14:4 (2:2)

Bramki Ruch Chorzów: Nowiński x5, Sęk x3, Ryszczyk x2, Tukaj, Wolski, Łosik, Sitek

Skład: Kmiecik, Szkutak, Myszor, Wolski, Sitek, Kurpas, Tukaj, Skwierczyński, Nowiński, Sęk, Ryszczyk, Polok, Łosik, Pastuszka, Maroń

Źródło: własne

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności