2004/2005: Dzień z życia obozowicza - foto

Nasze drużyny z rocznika 2004 oraz 2005 przebywają aktualnie na obozie przygotowawczym w Kamieniu obok Rybnika.

Sztab szkoleniowy znalazł czas na uwiecznienie paru chwil z tego wydarzenia na zdjęciach, a o tym jak wygląda dzień młodego obozowicza opowiedział trener Jakub Brzozowski. 

Dzień zaczynamy od pobudki o godzinie 8:00 i od tej chwili mamy 20 min czasu na przygotowanie się do wspólnego śniadania, które jemy o 8:30.
Po śniadaniu dzieci mają chwilkę dla siebie, która poświęcają na posprzątanie pokoi, rozmowy z kolegami oraz przygotowanie się do treningu. Jeżeli chodzi o same zajęcia to ćwiczymy na zmianę - raz na hali a raz na boisku, co jest również uzależnione od pogody.

Podczas treningów skupiamy się głównie na ćwiczeniach techniczno-taktycznych oraz sprawnościowych, tak, aby jak najlepiej przygotować się do meczów ligowych.
Przed obiadem zawodnicy mają organizowane turnieje tenisa stołowego oraz rozgrywki na konsoli PlayStation 3. Po posiłku udajemy się do swoich pokoi na przerwę poobiednią, podczas której zawodnicy mają czas na odpoczynek i regeneracje organizmu. Oprócz tego, każdy z nich dostaje telefon i ma możliwość rozmowy z rodzicami i podzieleniem się emocjami towarzyszącymi im na obozie.
Po przerwie udajemy się na kolejny trening, który jest poświęcony utrwaleniu elementów, które wykonywaliśmy na zajęciach porannych. Po nim mamy czas aby dokończyć turniej tenisa i gry na PlayStation oraz pójść do pobliskiego sklepu na zakupy.
Kolację jemy o godzinie 18.30, a zaraz po niej odbywamy z zawodnikami krótkie podsumowanie całego dnia oraz tego co będzie ich czekać w kolejnych dniach obozu. Jeżeli mamy odpowiednią ilość czasu udajemy się na seans filmowy lub relaksujemy się w jacuzzi.
Po wieczorze filmowym przed młodymi zawodnikami Ruchu Chorzów pozostają ostatnie zajęcia w ciągu dnia, które odbywają się zawsze w tej samej formie, tzn. dzieci dzielone są na zespoły i rozgrywane są turnieje piłkarskie na hali. Potem zawodnicy udają się do swoich pokoi, gdzie maja czas aby przygotować się do spania, a także żeby pooglądać telewizje lub pograć w wszelakie gry planszowe czy karciane.
Około godziny 22:30 chłopcy kończą intensywny dzień na obozie i idą spać.

ZDJĘCIA Z OBOZU

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności