U11/2008: ''Jeśli się nie strzela, to się przegrywa'' - lider górą w Chorzowie

IV OKRĘGOWA LIGA ORLIKÓW STARSZYCH

 RUCH CHORZÓW - GKS GIEKSA KATOWICE 1:4  

Trener Łukasz Joniec: Od samego początku mecz z liderem był bardzo wyrównany. Podobnie, jak w spotkaniu ze Stadionem, w spotkaniu było dużo walki i szybkiej, twardej gry. Obie drużyny miały swoje sytuacje, a nam brakowało celności i zimnej krwi pod bramką rywala. Przy pierwszym straconym golu przegraliśmy walkę w środku pola i po prostopadłym podaniu zawodnik Gieksy wyszedł na "sam na sam", natomiast przy drugim w momencie wyprowadzania od własnej bramki piłka trafiła do napastnika GKS-u, a ten strzałem z dystansu ustalił wynik do przerwy na 0:2. Przechwyt nastąpił ręką i bramka nie powinna zostać uznana.

Na drugą połowę wyszliśmy zmobilizowani, chcieliśmy jak najszybciej zdobyć gola kontaktowego i to udało się Gielzie. W dalszej części mecz był wyrównany - obie drużyny mogły zdobyć bramkę, niestety nam ciągle brakowało skuteczności. Z upływem czasu rywale zdobyli dwie kolejne bramki i myślę, że gdybyśmy wykorzystali swoje okazje, wynik mógłby być remisowy lub na naszą korzyść. Jednak jeśli się nie strzela, to się przegrywa. Pomimo przegranej był to bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Brawa za zaangażowanie i pokaz umiejętności na tle wymagającego rywala.  

Ruch Chorzów - GKS Gieksa Katowice 1:4  (0:2)

Bramki Ruch Chorzów: Gielza

Kadra meczowa: Wollny - Gneza, Leks, Hachuła, Rosół, Bogusz, Gielza, Lipik, Chodzidło, Molerus, Zub, Wach, Gielezy, 

Następny mecz: 19.11, godz. 14.30 Sparta Katowice - Ruch Chorzów  

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności