2004: Szopienice pokonane, czekamy na Gwiazdę

W ramach rozgrywek I Ligi Okręgowej Orlik E1 drużyna Marcina Molka i Igora Łukasika pokonała dziś na wyjeździe zespół UKS-u Szopienice 8:1.

Niebiescy jak dotąd nie przegrali żadnego z sześciu meczów i zajmują drugie miejsce w tabeli. Wyprzedza ich Gwiazda Ruda Śląska, która ma jednakowy dorobek punktowy, jednak lepszy bilans bramek.

Graliśmy w Szopienicach na boisku ze sztuczną nawierzchnią, a jak wiadomo jest ono dość duże przez co chłopcom nieco trudniej przychodzi granie. Przeciwnik jednak nie postawił trudnych warunków, więc ten mecz po prostu trzeba było wygrać.

Trudno ocenić w jakiej jesteśmy dyspozycji, dlatego z niecierpliwością czekamy na mecz z Gwiazdą Ruda Śląska, która jest tuż za nami w tabeli. Myślę, że w tym spotkaniu będzie mogli zobaczyć jaki jest potencjał naszej drużyny – skomentował trener Marcin Molek .

UKS Szopienice - Ruch Chorzów 1:8 (1:4)

Bramki Ruch Chorzów: Michalik x 3, Bereżewski x  2, Surlej J. x 2, Mucha

Kadra meczowa: Kabus, Kauf, Juszczak, Kendzia, Bereżewski, Paprotny, Skudlik, Rutkowski, Mucha, Surlej K , Surlej D., Laskowski

Źródło: własne

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności