2004: Cios za cios, bramka za bramkę

W poniedziałkowe popołudnie do Chorzowa zawitała drużyna UKS-u Szopienice, która w ramach rozgrywek I Okręgowej Ligi Orlików zmierzyła się z zespołem z rocznika 2004. W ubiegłym tygodniu nasi najmłodsi Niebiescy zmiażdżyli Śląsk Świętochłowice 19:1. Dziś o zwycięstwie 5:3 zadecydowało dopiero ostatnie pięć minut meczu.

Spotkanie było bardzo emocjonujące. Zresztą sam wynik na to wskazuje - cios za cios, bramka za bramkę. Dopiero w ostatnich pięciu minutach udało nam się strzelić dwa gole i nie pozwoliliśmy już na wypuszczenie

z rąk zwycięstwa. Był to jeden ze słabszych meczów w naszym wykonaniu. Po gładkich wygranych chłopcy poczuli się mocni i chyba nieco zlekceważyli dzisiejszego rywala. Musieli porządnie się napocić, żeby zdobyć te trzy punkty - skomentował spotkanie trener Igor Łukasik.

Ruch Chorzów - UKS Szopienice 5:3 (3:2)

Bramki Ruch Chorzów: Mucha x2, Kabus x2, Surlej J.

Kadra meczowa: Juszczak, Surlej D., Mucha, Kauf, Wilczkiewicz, Kabus, Kudlek, Kubisa, Kendzia, Sadowski, Trzebińczyk, Michalik, Paprotny, Surlej J.

Źródło: własne

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności