Niebieski Tydzień ExtRa przeszedł do historii! /foto/

Druga edycja Niebieskiego Tygodnia ExtRa przeszła do historii i podobnie jak rok temu jej uczestnicy pogodę mieli po prostu na zamówienie! 

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy zaoferować naszym milusińskim akcję łącząca naukę, zabawę oraz futbol. Wierzymy, że dzięki niej uczestnicy dowiedzieli się wielu nowych rzeczy, zacieśnili istniejące przyjaźnie nawiązując przy tym nowe, a przede wszystkim wyśmienicie spędzili czas poza domem.
Codzienne wycieczki pełne wrażeń, nowych doświadczeń i atrakcji, wspólne obiady, podwieczorki i, oczywiście, treningi, wśród których znalazł się także finał "Wakacji z Ruchem", o którym możecie przeczytaj tutaj.

Poprawiono: piątek, 30, lipiec 2021 17:16

Odsłony: 143

Czytaj więcej: Niebieski Tydzień ExtRa przeszedł do historii! /foto/

2017 - 2012: AdleRki wznawiają treningi! Zapraszamy!

Jest nam bardzo miło poinformować, że począwszy od 2 sierpnia AdleRki wracają do zajęć treningowych!

Wraz z Uczniowskim Klubem Sportowym "Ruch" Chorzów zapraszamy na wspólne treningi dzieci z roczników 2017 - 2012 w Centrum Szkolenia Ruch Chorzów, które będą się odbywać zgodnie z zamieszczonym poniżej harmonogramem zajęć na terenie Kompleksu Sportowego "Kresy" w Chorzowie.

Przypominamy, że rodzice lub opiekunowie prawni nowych zawodników zobowiązani są przed przystąpieniem do pierwszych zajęć do wypełnienia formularza zgłoszeniowego.
Więcej informacji o tym, jak dołączyć do grupy naborowej ADLERKI znaleźć można TUTAJ! 

UWAGA! Warunkiem dopuszczenia zawodnika do treningów jest złożenie wniosku w Certyfikacji PZPN o przyjęcie do naszej szkółki. Szczegóły dostępne są TUTAJ. (Nie dotyczy dzieci z rocznika 2017).

Zapraszamy!

Poprawiono: piątek, 30, lipiec 2021 10:44

Odsłony: 4818

Czytaj więcej: 2017 - 2012: AdleRki wznawiają treningi! Zapraszamy!

Wielki Finał ''Wakacji z Ruchem'' na Cichej! /foto/

Ależ to był finał "Wakacji z Ruchem"!

Osiem lipcowych treningów z rekordową ilością 130 dzieci zasługiwało na zakończenie z przytupem i tak właśnie było! 

Na głównej płycie boiska przy ul. Cichej na małych piłkarzy czekała nie lada gratka - mogli spędzić godzinę bawiąc się i grając w piłkę z zawodnikami pierwszej drużyny, a wszystko to w akompaniamencie komentarza najlepszego ze spikerów, Kuby Kurzeli.
Nie zabrakło również licznie zgromadzonej publiczności, dla której przygotowana została loteria fantowa, a szczęśliwi zwycięzcy mogli odebrać nagrodę z rąk samego kapitana Niebieskich, Tomasza Foszmańczyka.  

Poprawiono: czwartek, 29, lipiec 2021 09:47

Odsłony: 421

Czytaj więcej: Wielki Finał ''Wakacji z Ruchem'' na Cichej! /foto/

Trener Marek Rozwadowski zakończył pracę z AdleRkami

Trener Marek Rozwadowski, który w ostatnich dwóch latach był odpowiedzialny za szkolenie grup AdleRków żegna się z naszym Centrum Szkolenia AP&UKS Ruch Chorzów. 

Trener Marek zakończył naukę na katowickiej Akademii Wychowania Fizycznego i wrócił w rodzinne strony, w związku z czym jego przygoda z Niebieskimi Bajtlami na ten moment nie może być kontynuowana. 

Mówiąc "do widzenia" dziękujemy za ogromne zaangażowanie i trud włożony w kształtowanie umiejętności, jak i charakterów naszych młodych zawodników.

Poprawiono: środa, 28, lipiec 2021 07:46

Odsłony: 277

Czytaj więcej: Trener Marek Rozwadowski zakończył pracę z AdleRkami

''Wakacje z Ruchem'' - zmiana terminu finałowej akcji na Cichej!

Uwaga! Informujemy, że uległ zmianie termin finałowej akcji "Wakacje z Ruchem"!
Odbędzie się ona nie jak było planowane w czwartek, a dzień wcześniej tj. w środę 28 lipca o godz. 16.30 na stadionie przy ul. Cichej 6! 

Zmiana podyktowana jest inauguracją rozgrywek II ligi przez pierwszy zespół Niebieskich, którzy swój pierwszy mecz rozegrają już w piątek, 30 lipca.

Na dzieci czekamy na murawie stadionu przed 16.30, a rodziców i sympatyków AdleRków - i nie tylko - zapraszamy na trybunę do czynnego kibicowania! 

Do zobaczenia w środę, 28 lipca! 

Poprawiono: wtorek, 20, lipiec 2021 13:24

Odsłony: 457

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności