''Wakacje z Ruchem'' zakończone! /foto/

Wszystko, co dobre szybko się kończy! Sierpień minął zanim się obejrzeliśmy, a razem z nim nasza coroczna akcja "Wakacje z Ruchem"

Wczoraj, na głównej płycie boiska przy ul. Cichej 6 odbyły się ostatnie z zajęć, podczas których na małych piłkarzy czekała nie lada gratka - mogli spędzić godzinę bawiąc się i grając w piłkę z zawodnikami pierwszej drużyny, a także odebrać pamiątkowy dyplom za uczestnictwo w sierpniowych treningach!

Jest nam niezmiernie miło, że nasza akcja ponownie cieszyła się tak dużym zainteresowaniem!  Mamy nadzieję, że nasi milusińscy będą ten czas wspominać bardzo miło i zobaczymy się ponownie za rok!

Poniżej prezentujemy fotogalerię z wczorajszego wydarzenia, tymczasem już teraz zachęcamy do udziału w naszych tradycyjnych popołudniowych zajęciach, na które zapraszamy chłopców i dziewczynki w wieku od 4 do 10 lat - startujemy w poniedziałek, 3 września!
Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ.

ZAKOŃCZENIE AKCJI ''SIERPIEŃ W RUCHU'' 2018 W OBIEKTYWIE:


PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności