Zapraszamy na Galę ''Młode Cieśliki 2019''

Akademia Piłkarska Ruch Chorzów S.A. oraz Uczniowski Klub Sportowy Ruch Chorzów mają zaszczyt zaprosić zawodników, trenerów, rodziców oraz sympatyków naszych drużyn na uroczystą Galę "Młode Cieśliki 2019".

Gala odbędzie się w dniu 8 czerwca o godz. 17.00 w hali MORiS przy ul. Dąbrowskiego 113 w Chorzowie, a podczas niej na przybyłych gości czekać będzie moc atrakcji. 

Przede wszystkim uhonorujemy wybranego w drodze głosowania zawodnika każdej z drużyn ligowych, który zyskał uznanie w oczach kolegów z zespołu nie tylko postawą na boisku, ale i poza nim. Z kolei najmłodsi adepci Akademii oraz UKS-u z grup wiekowych U5 - U10 odbędą uroczyste pasowanie na piłkarza.

Gala będzie również znakomitą okazją do tego, aby podziękować wszystkim, którzy czynnie wspomagali nasze funkcjonowanie i rozwój "Niebieskiej" młodzieży. Nie zabraknie też części artystycznej, podczas której będziemy podziwiać występy freestyl'u, zespołów tanecznych oraz muzycznych, jak np. Kingu Bułka znanego z takich piosenek jak "Niebieska Vendetta" czy "Zagrejcie jak kiedyś".

Liczymy na to, że 8 czerwca cała nasza społeczność licznie zgromadzi się w hali i wspólnie będziemy mogli przeżyć pierwszą z gali "Młode Cieśliki", która - mamy nadzieję - stanie się naszą coroczną tradycją. 

Ważne!

Na galę wszystkie dzieci z grup naborowych U5 - U10 przychodzą obowiązkowo w strojach sportowych Akademii - koszulka, spodenki i getry pół godziny przed galą, tj. o godz. 16.30.

Zawodnicy z klas sportowych proszeni są o ubranie niebieskich koszulek Ruchu. 

Obecność obowiązkowa.

 Źródło: własne

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności