AdleRki w Halowej Lidze Żaka oraz małym finale Masters Cup

Dla młodych zawodników największą szansą rozwoju jest regularna gra, idąc w myśl tej idei nasze drużyny każdego weekendu rozgrywają turnieje, mecze towarzyskie lub gierki wewnętrzne.

W minioną sobotę chłopcy z rocznika 2011 wzięli udział w małym finale turnieju Masters Cup. Po rozgrywanych na kompleksie Football - on kwalifikacjach część główna przeniosła się Katowicką Kopalnię Footballu. Oprócz naszej drużyny w małym finale udział wzięło 5 drużyn: LKS Pogoń Imielin, Akademia ''Młoda Gieksa'', Rozwój Katowice, Unia Kosztowy i MKS 32 Radziejów - Popielów.

Kadra: Kasprzyk, Maroń, Grochla, Tomala, Lenik, Kasperski, Kijas, Korczyński, Gansiniec, Januszczak

Trener Albert Michalik: Turniej finałowy pod względem organizacyjnym był bardzo dobry. Zagraliśmy aż 10 spotkań po 12 minut. Ostatecznie zajęliśmy 5 miejsce, co nie do końca odzwierciedla naszą grę.

Z postawy zawodników jestem zadowolony, ponieważ stwarzaliśmy w każdym meczu mnóstwo okazji bramkowych. Niestety brak skuteczności spowodował, że nie udało nam się zając wyższej pozycji. Mimo, iż szczęście nam nie dopisywało to chcę podziękować zawodnikom za świetną postawę i zaangażowanie w każdym meczu. Widać, że wspólna gra w piłkę sprawia im wiele radości. Cieszy również fakt, że jako drużyna zrobiliśmy duży postęp w grze.

W niedzielne popołudnie rocznik 2013 zmagał się w rywalizacji sportowej na obiektach Football - on, grając drugą kolejkę Zimowej Ligii Żaka. Mecze rozgrywały dwa zespoły naszej Akademii. W szranki z naszymi zespołami stanęły: Sparta Katowice, Urania Ruda Śląska, Jastrząb Bielszowice, AKS Mikołów, Gwiazda Ruda Śląska.

Nasi zawodnicy mogli zebrać nowe doświadczenie, grając prawie półtora godziny z dobrymi przeciwnikami. Wszyscy po skończeniu zmagań byli zadowoleni, co więcej, chcieli rozgrywać kolejne mecze z uwagi na ich głód gry i pasję, jaką darzą piłkę nożną. - mówił po turnieju trener Patryk Damasiewicz.

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności