AdleRkowy weekend jak zwykle pełen grania!

Jak minął weekend naszym AdleRkom? Jak zwykle intensywnie! Tradycją stały się już weekendowe grania, podczas których najmłodsi zawodnicy zdobywają cenne doświadczenia uczestnicząc w turniejach oraz meczach sparingowych.

Jak podsumowali poczynania swoich podopiecznych trenerzy? Zapraszamy do lektury! 

Rocznik 2013

Trener Patryk Damasiewicz: Ostatnia sobota lutego była bardzo intensywna dla naszego rocznika z uwagi na to, że rozegraliśmy  sparing z AP 21 Chrzanów oraz ostatnią kolejkę Ligi Żaka na Football-On. Bardzo cieszymy się, że mogliśmy dać szansę gry wszystkim zawodnikom.

Każde ze spotkań obfitowało w mnóstwo bramek, emocji oraz dobrej gry. Wielkie brawa dla dzieci za zaangażowanie oraz poświęcenie podczas każdej minuty gry.

Rocznik 2012

Nasi zawodnicy z kategorii żaka starszego mieli okazję do rozegrania meczu sparingowego z Gwiazdą Ruda Śląska oraz wzięli udział w Halowej Lidze Żaka.

Trener Szymon Tutaj: W sobotę zagraliśmy kolejny sparing z drużyną Gwiazdy Ruda Śląska. Obie drużyny zaprezentowały naprawdę fajne widowisko i wiele ciekawych akcji. Widać u naszych chłopców, że z meczu na mecz są coraz pewniejsi na boisku i podejmują coraz więcej ryzyka w swojej grze. Razem z trenerem Jarczykiem zauważamy duży postęp w indywidualnych umiejętnościach chłopców, co skutkuje dużą ilością bramek, które zdobywają podczas naszych sparingów. Fajnie widzieć jaką radość sprawia im gra w piłkę i to, że sami świadomi są, jak bardzo pożytecznie spędzony czas na treningach przekłada się wzrost ich umiejętności.

Trener Bartłomiej Pawełek: W dzisiejszym turnieju mieliśmy okazję mierzyć się z trzema drużynami. W każdym ze spotkań mogliśmy zauważyć bardzo duże zaangażowanie i determinację, a każda zdobyta bramka sprawiła naszym zawodnikom wiele radości. Naszym celem na najbliższe tygodnie pozostaje ciągła praca na treningach oraz doskonalenie umiejętności piłkarskich naszych zawodników.

Rocznik 2011

Orlicy młodsi podczas weekendu zostali podzieleni na dwie grupy. Jedna z nich udała się do Łodzi, gdzie rozegrała mecze sparingowe, oraz mocno obsadzony turniej.

Trener Albert Michalik: W ten weekend czekał nas dwudniowy wyjazd do Łodzi. W sobotę rozegraliśmy dwa mecze kontrolne z Lechią Gdańsk i PSV Łódź. W niedzielę mierzyliśmy się się z takimi drużynami, jak: Lech Poznań, Górnik Zabrze, Lechia Gdańsk, GOL Brodnica, Zagłębie Sosnowiec, PSV Łódź i Olimpic Wrocław. Wszystkie ze spotkań stały na wysokim poziomie. Cieszy mnie fakt, że zawodnicy w każdym ze spotkań pokazali charakter i wolę walki pomimo tego, że z biegiem czasu brakowało im sił. Uważam ten wyjazd za cenne doświadczenie dla nas wszystkich. Myślę, że każdy z zawodników wyciągnie coś, co pozwoli mu się jeszcze bardziej rozwinąć.

Pozostali zawodnicy w niedzielny poranek rozegrali pierwszą kolejkę Zimowej Ligi Orlika, organizowanej przez Football-on oraz Śląski Związek Piłki Nożnej.

Trener Adrian Bury: Bardzo cieszymy się, że chłopcy mieli okazję do zmierzenia się z ciekawymi przeciwnikami. Każda minuta spędzona na rywalizacji zwiększa postęp, który dokonuje się u młodych zawodników. Bardzo budujące jest to, że pomimo zmęczenia na twarzy zawodników malował się uśmiech, który był w pełni uzasadniony. Chłopcy pokazali dużą determinację w dążeniu do nakreślonych celów, co skutkowało wieloma pozytywnymi aspektami w ich grze. Co najważniejsze wielu z zawodników poczyniło indywidualny progres, który mogliśmy dostrzec podczas dzisiejszej ligi.

Rocznik 2014

Trener Marek Rozwadowski: Skrzaty z rocznika 2014 rozegrały w sobotę pierwszą edycję Turnieju Skrzatów organizowaną przez Football-on oraz Śląski ZPN. Głównym celem w tej kategorii wiekowej jest stworzenie warunków do tego, aby każdy zawodnik spędził jak najwięcej czasu na boisku, dlatego kolejny raz chłopcy wystąpili w dwóch zespołach. Cieszę się, że turniej został tak zorganizowany, aby chłopcy czerpali radość przede wszystkim z tego, że grają w piłkę. Stworzone boiska przez organizatorów sprzyjały zdobywaniu wielu bramek. Razem z chłopakami już czekamy na drugą i trzecią kolejkę turnieju.  

Dodajmy, że nie próżnował również rocznik 2015, który w niedzielę rozegrał gierkę wewnętrzną. 

Teraz przed nami kilka dni treningów na rudzkich halach Football-on, a także zajęcia ogólnorozwojowe z grupą Spartan, a potem... kolejny weekend pełen grania! 

Źródło: własne

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności