Kolejne weekendowe starcia AdleRków!

Podczas ostatniego weekendu wiele ciekawych rzeczy działo się u naszych najmłodszych zawodników. Grupy naborowe pod patronatem Adlera miały okazję do zdobycia cennego doświadczenia podczas rozgrywanych meczów. Szczegóły poniżej! 

Rocznik 2011

W niedzielę drużyna orlików młodszych pod opieką trenerów Marcina Poloka i Adriana Burego rozegrała ostatnią kolejkę Zimowej Ligi Orlika, która rozgrywała się na obiektach Football - on.

Trener Adrian Bury: Tak jak podczas ostatnich kolejek rozgrywanych w ramach Zimowej Ligii podzieliliśmy naszą grupę na dwa zespoły, z których każdy miał okazję do zagrania pięciu spotkań.

Dzięki temu, każdy z chłopców miał okazję do zdobycia dużego bagażu doświadczeń, który z pewnością przyczyni się do dalszego rozwoju. W każdym ze spotkań widać było u chłopców zaciętość i radość z gry, to bardzo ważne, że młodzi zawodnicy cieszą się z czasu, który spędzają na boisku i cały czas są głodni gry. Dziękuję wszystkim, którzy mieli okazję wystąpić w rozgrywkach na Football - on.

Rocznik 2012

Stałym zwyczajem drużyna żaków wzięła udział w Zimowej Lidze Żaka rozgrywanej na obiektach Football - on. Podobnie jak w roczniku 2011 była to już ostatnia kolejka zmagań. Każde z dzisiejszych spotkań obfitowało w dużą liczbę bramek oraz stworzonych sytuacji. Każdy z naszych zawodników spisał się dobrze, pokazaliśmy dużo dobrej gry oraz entuzjazmu- relacjonuje trener Bartłomiej Pawełek

Chłopcy, którzy nie brali udziału w zmaganiach Zimowej Ligii rozegrali grę wewnętrzną.

Trener Szymon Tutaj: W dniu dzisiejszym po serii bardzo pożytecznych sparingów, rozegraliśmy grę wewnętrzną. Chcieliśmy zwrócić uwagę na mankamenty, które występowały podczas spotkań, poprawić kilka rzeczy i udoskonalić te aspekty, które wychodzą fajnie. Widać, że dzieciaki mają frajdę z grania w piłkę i bardzo chętnie uczęszczają na każde zajęcia chcąc doskonalić swoje umiejętności. Na obiektach Football - on w niedzielny poranek na pewno nie było spokojnie i nudno, a raczej wesoło z wieloma uśmiechami na młodych buźkach.


Rocznik 2013

Drużyna żaków młodszych miała okazję uczestniczenia w turnieju Bumerang Cup. Chłopcy mieli okazję do zebrania bogatego doświadczenia, świetnie się przy tym bawiąc. Nauka poprzez dobrą zabawę jest najlepszą formą rozwoju - podkreśla trener Marcin Polok

Kadra: Białas, Boryczka, Kotuła, Kubica, Matracki, Noworzyn, Otto, Pietryga, Gabor, Holuk

W sobotę wystartowała  również II edycja Zimowej Ligii Żaka.

Trener Patryk Damasiewicz: w sobotę 13 marca zespół U8 zagrał w pierwszej kolejce drugiej edycji Zimowej Ligii Żaka na Football - on. Nasz zespół reprezentowały dwie drużyny liczące łącznie 20 zawodników. We wszystkich meczach widać było wielką chęć do gry, zdobywania bramek oraz entuzjazm w podejściu do rozgrywek. Każdy z naszych zawodników rozegrał wiele minut, cieszy też dobra skuteczność w wygrywaniu pojedynków 1v1 oraz ładne bramki, które były ozdobą spotkań. Ogólnie każdy z chłopców wywarł pozytywne wrażenie podczas każdego meczu.

Rocznik 2014

Drużyna skrzatów pod opieką trenera Marka Rozwadowskiego rozegrała w sobotę grę wewnętrzną, która obfitowała w wiele pozytywnych emocji. Chłopcy mieli okazję do pokazania w grze elementów, które przez ostatni czas doskonalili podczas treningów.

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności