Co słychać u AdleRków?

Runda wiosenna wystartowała już dla większości naszych drużyn, które biorą udział w rozgrywkach ligowych. My nie zapominamy jednak o najmłodszym narybku naszej Akademii. AdleRki, jak w każdy weekend, rozegrały mecze sparingowe, turniej oraz gierki wewnętrzne, o czym opowiedzieli nasi trenerzy. 

Rocznik 2014

Drużyna skrzatów starszych miała okazję do spróbowania swoich sił podczas sobotniej drugiej kolejki Ligii Skrzata.

Trener Marek Rozwadowski: Za nami druga edycja Ligii Skrzata na Football-on. Kolejny raz można było u zawodników zaobserwować wielką radość wynikającą z gry i strzelania bramek. Chłopcy wyglądają coraz pewniej i odważniej w poczynaniach na boisku.

Rocznik 2013

Kolejna sobota marca to druga kolejka Ligii Żaka, która rozgrywa się na Football - on.

Chłopaki zaprezentowali się wyśmienicie, strzelając sporo bramek, prezentując przy tym wysoką skuteczność w dryblingach oraz dobrze się bawiąc. Cieszą kolejne minuty doświadczenia naszych podopiecznych. Widać ciągły progres w grze i podejściu do każdego przeciwnika - podsumowuje trener Patryk Damasiewicz.

Rocznik 2012

Trener Szymon Tutaj: W sobotę rozegraliśmy sparing z drużyną LKS Jawiszowice. Przeciwnik prezentował bardzo dobry poziom i postawił nam wysoko poprzeczkę. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie i obfitował w wiele zdobytych bramek. Każda ze stron bardzo fajnie się zaprezentowała i tym bardziej z trenerem Jarczykiem jesteśmy dumni, że na tle naprawdę fajnego przeciwnika wychodzi nam dużo rzeczy, których uczymy się na treningach, a później przynoszących efekty i radość na boisku.

Ponadto dzieci, które nie miały okazji wystąpić w meczu sparigowym, odbyły trening w formie gry wewnętrznej. Pod opieką trenerów Mateusza Karcza i Bartłomieja Pawełka zawodnicy doskonalili aspekty gry. Dzieci wykazały się bardzo dużym zaangażowaniem i radością z gry. 

Dodatkowo drużyna skrzatów tradycyjnie w sobotę spotkała się z trenerem Arturem Olszewskim. Podczas godzinnej zabawy na obiektach Football - on dzieci mogły spędzić aktywny poranek, dzięki czemu miały okazję do rozwijania swoich umiejętności oraz do przyjemnego spędzenia czasu.

Źródło: własne

Foto: Anna Bargiel

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności