AdleRkowe granie

Weekend jest czasem sprawdzania tego, co udało się wypracować podczas całego tygodnia treningów. Najlepszą formą takowego sprawdzianu są oczywiście rozgrywane mecze. Tak też minęły ostatnie dni naszym AdleRkom.

Przeczytajcie co o poczynaniach swoich podopiecznych powiedzieli nasi trenerzy. 

Rocznik 2011 - IV Liga Okręgowa U10 

Adlerki Ruch Chorzów  - GKS Gieksa Katowice 13:2 

Trener Albert Michalik: Od pierwszego gwizdka nasi zawodnicy zagrali wysokim pressingiem, co poskutkowało szybkimi bramkami.

Zagraliśmy bardzo mądrze i z wielkim zaangażowaniem, a to przyniosło efekt jeszcze przed przerwą. Potrafiliśmy stworzyć bardzo ładne i składne akcje, z czego jestem zadowolony. Funkcjonowała również duża wymienność pozycji oraz wzajemna asekuracja, dzięki czemu goście nie potrafili praktycznie w pierwszej połowie stworzyć sobie sytuacji. W drugiej części spotkania zawodnicy poczuli się zbyt pewnie i oddali gościom trochę miejsca, przez co mecz stał się wyrównany. Zrobiliśmy też dużo zmian na pozycjach, żeby każdy potrafił przystosować się do różnych warunków na meczu. Podsumowując jestem zadowolony z postawy wszystkich zawodników oraz z tego, że cały czas się rozwijamy.

Drugiej z drużyn AdleRków 2011, występującej pod banderą UKS-u Ruch Chorzów w tej kolejce przypadł vacat. 

Rocznik 2012

Trener Szymon Tutaj: W sobotę rozegraliśmy w Chorzowie mecz towarzyski z rówieśnikami ze Stadionu Śląskiego. Był to o tyle ważny mecz z punktu szkoleniowego, ponieważ pierwszy raz zagraliśmy w układzie 6+1, przygotowując chłopców do rywalizacji już w kategorii orlika. Biorąc pod uwagę, że zagraliśmy tak po raz pierwszy trzeba przyznać, że spisaliśmy się bardzo dobrze. Chłopcy wykazują bardzo dużą, jak na swój wiek inteligencję boiskową, co widać było w sposobie gry i w zrozumieniu nowego ustawienia i założeń na boisku. Cieszy również fakt, że nasze umiejętności piłkarskie ukazywały się na boisku praktycznie w każdej akcji. Chłopcy byli bardzo zadowoleni ze swojej postawy zarówno indywidualnej, jak i zespołowej.

Dodajmy, że podczas weekendu drużyna rocznika 2013 rozegrała sparing z rok młodszymi AdleRkami, z kolei zawodnicy z rocznika 2015 rozegrali gierkę wewnętrzną.  

Źródło: własne

 

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności