AdleRki w grze!

Nasi najmłodsi podopieczni nie zwalniają tempa. Ostatni weekend był bardzo wartościowy jeśli chodzi o piłkarskie emocje. Przyjrzymy się relacjom trenerów poszczególnych drużyn naszych AdleRków.

Rocznik 2013

Trener Patryk Damasiewicz: W niedzielę 16 maja rozegraliśmy sparing z Akademią im. Łukasza Piszczka w Goczałkowicach oraz kadrą powiatu Olkuskiego. Po niedzielnych meczach możemy odczuwać satysfakcję, ponieważ nasi chłopcy dobrze prezentowali się na tle silnych rywali. Wygrali sporo pojedynków 1x1, czym stworzyli sobie sporo szans na zdobycie bramki. Do poprawy na pewno jest jeszcze gra obronna. Dodatkowym plusem jest spora liczba minut, które dołożyliśmy do naszego bagażu doświadczeń oraz to, że każdy zawodnik był po zakończeniu grania bardzo zadowolony i zmęczony.

Rocznik 2012

Drużyna żaków podzieliła się na dwie grupy. Pierwsza z nich pod wodzą trenerów Bartłomieja Pawełka i Mateusza Karcza rozegrała grę wewnętrzną. Druga grupa rozegrała natomiast sparing z drużyną Tornado Bro-Trans Ruda Śląska.

Trener Szymon Tutaj: Kolejny sparing za nami i kolejny rozegrany w systemie 6+1. Chłopcy zaprezentowali się bardzo dobrze na każdej płaszczyźnie. Stwarzaliśmy sobie bardzo dużo akcji, a spotkanie obfitowało w dużo ładnych bramek. Cieszymy się, że wróciliśmy już do normalności i możemy co tydzień grać sparingi.

Rocznik 2011

UKS Adlerki 3 - 23 Sparta Katowice / mecz ligowy

Trener Adrian Bury: Poniedziałkowy mecz w strugach deszczu był dla nas okropnie zimnym prysznicem. Sparta postawiła przed nami bardzo wysoką poprzeczkę, do której nie udało nam się nawet zbliżyć. Rywal dominował nad nami głównie cechami wolicjonalnymi. Pokazał większą dojrzałość w grze na trudnym boisku i skrzętnie wykorzystywał nasze uśpienie. 

Dodajmy, że najmłodsi z roczników 2014 i 2015 również rozegrali w trakcie weekendu gry wewnętrzne. 

Źródło: własne

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności