AdleRki w Ruchu - liga, sparingi, gry wewnętrzne

Nasze AdleRki cały czas podnoszą swoje umiejętności i to nie tylko podczas treningów. Podczas każdego weekendu rozrywane są mecze sparingowe, gry wewnętrzne lub inne formy rywalizacji piłkarskiej. Zapoznajmy się z tradycyjną relacją trenerów z ostatnich dni!

Rocznik 2014

Trener Marek Rozwadowski: Rozegraliśmy mecz kontrolny z Gwiazdą Ruda Śląska. Naszym celem było, jak zawsze stworzenie warunków do grania dla wszystkich naszych zawodników, którzy mieli możliwość pograć w piłkę.

 

Rocznik 2013

Trener Marek Rozwadowski: W niedzielę o 16:30 chłopcy z rocznika 2013 zrealizowali grę wewnętrzną na Kresach. Na trzech boiskach rozgrywaliśmy mecze 4x4, które dostarczały wiele dobrej zabawy oraz pozwoliły nam nabyć nowe doświadczenia. Po zawodnikach widać było, że gra sprawiała im dużo radości i była okazją do miłego spędzania niedzielnego popołudnia.

Rocznik 2012

Trener Szymon Tutaj: Jedna z grup rozegrała mecz kontrolny z zespołem Karol Wadowice. Graliśmy na dwa boiska i na obu można było zobaczyć bardzo wysoki poziom umiejętności z obydwu stron. Nasi chłopcy tworzyli bardzo dużo ciekawych akcji mimo, że przeciwnik postawił nam ciężkie warunki. Cieszy nas, że wiele akcji to były indywidualne popisy naszych zawodników, ale nie brakowało również zespołowych rozwiązań z wymianą wielu podań. Cieszy nas, że chłopcy z radością zeszli z boiska strzelając bardzo dużo bramek.

Druga z grup pod wodzą trenerów Mateusza Karcza i Bartłomieja Pawełka rozegrała mecz kontrolny z Pogonią Ruda Śląska.

Trener Bartłomiej Pawełek:  Sobotni sparing z drużyną Pogoni Ruda Śląska był dobrym sprawdzianem tego nad czym pracujemy w tygodniu. Przeciwnik postawił wysoko poprzeczkę i prawił nie lada problem, ale dzięki dobremu przygotowaniu nasi zawodnicy potrafili w kluczowych momentach odpowiedzieć i zachować spokój. Zawodnicy wykazali się entuzjazmem, co zaowocowało wieloma bramkami. Naszym celem jest ciągła praca na treningach w zakresie doskonalenia umiejętności piłkarskich naszych młodych zawodników. 

Rocznik 2011

Stadion Śląski Chorzów 14 - 1 UKS Adlerki

Trener Adrian Bury:  Stadion Śląski pokazał dzisiaj swoją dominację, szczególnie w aspektach organizacji gry i techniki. Nasi chłopcy zagrali na tyle, na ile pozwalały im siły i trzeba podkreślić, że każdy pozostawił na boisku serce i pomimo dużego rozmiaru porażki, potrafiliśmy stworzyć kilka składnych akcji oraz mieliśmy swoje sytuacje na zdobycie gola.

Adlerki Ruch 9 - 3 Józefka Chorzów

Trener Albert Michalik: Postawiliśmy dzisiaj na boisku swoje warunki gry, dzięki czemu od początku do końca dominowaliśmy na boisku. Cieszymy się bardzo z postawy zawodników, ponieważ przy wielu akcjach ręce same składały się do braw. Z optymizmem patrzymy na rozwój chłopaków, który z każdym dniem jest coraz większy.

 Źródło: własne

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności