NIEBIESKI DZIEŃ DZIECKA /FOTO/

Na terenie Kompleksu Sportowego „Kresy” w Chorzowie odbył się wczoraj festyn z okazji Dnia Dziecka. Zapraszamy do oglądania zdjęć z imprezy. 

Dzięki wspólnemu działaniu Centrum Szkolenia Ruch ChorzówKIBICE RAZEM Ruch Chorzów oraz GB Spartan w dniu wczorajszym mogliśmy zaprosić naszych milusińskich wraz z bliskimi na świętowanie tego wyjątkowego dnia.  

Kilkanaście boisk, na których każda z drużyn rozegrała mini-turniej, wiele torów przeszkód, do tego pokazy sztuk walki, dmuchańce, zabawy plastyczne, a wszystko to uzupełnione strefą gastronomiczną, gdzie AdleRki, całkowicie za darmo, mogły delektować się kiełbaskami z grilla, watą cukrową, popcornem, wodą i innymi smakołykami. Nikt nie wyszedł z festynu z pustymi rękami - każdy otrzymał z rąk zawodnikow pierwszej drużyny pamiątkowe gadżety naszego Klubu!

 

Szczególne słowa podziękowania kierujemy w stronę wymienionego wyżej Stowarzyszenia KIBICE RAZEM Ruch Chorzów, dzięki któremu ten dzień był naprawdę wyjątkowy. Jesteście Wielcy! 

Cieszymy się niezmiernie, że odwiedziło nas tak liczne grono dzieci, nie tylko z grup AdleRków, i to z całymi rodzinami!
Humory dopisywały, nie popsuł ich nawet padający przez kilkanaście minut deszcz, ale inaczej być nie mogło, bo przecież kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat!Mamy nadzieję, że wczorajszy dzień dostarczył wszystkim mnóstwo radości oraz pozytywnych wrażeń. Dla nas właśnie taki był! 

FOTOGALERIA (Tomasz Stefanik) 

http://www.ruchchorzow.com.pl/galeria/1016/dzien-dziecka-na-kresach/

Źródło: własne 

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności