Długi weekend AdleRków - zwycięstwo w turnieju, awans w lidze

Jak co wtorek zapraszamy na podsumowanie ostatnich dni naszych AdleRków! Pomimo tego, że był to długi weekend dwie z naszych drużyn nie próżnowały. Rocznik 2011 wyjechał na mocno obsadzony turniej organizowany przez AP Chrzanów 21, natomiast 2013 do Zabrza na zamagania Klasy Ekstra. 

Rocznik 2011

W turniejowych zmaganiach w Chełmku nasi zawodnicy nie mieli sobie równych! AdleRki zdeklasowały pozostałe zespoły, a królem strzelców został Dawid Kromolan. Gratulujemy! 

Trener Albert Michalik: Turniej był podzielony na 3 grupy, z których następnie zwycięzcy grali w grupie złotej, srebrnej i brązowej. Początkowo graliśmy w grupie z Fablokiem Chrzanów, Polonią Kraków oraz AP Wieliczka.

Wszystkie mecze w grupie wygraliśmy kolejno: 2:1, 2:1 i 4:0, co premiowało nas awansem z pierwszego miejsca. W grupie złotej czekały na nas takie drużyny jak Hutnik Kraków, AP 21 Chrzanów oraz Zagłębie Sosnowiec. Tutaj również spisaliśmy się bardzo dobrze, nie pozostawiając rywalom złudzeń. Wygraliśmy z Hutnikiem 5:2, z AP 21 Chrzanów 6:0 oraz z Zagłębiem Sosnowiec 2:0. Jestem bardzo dumny z zawodników za postawę w każdym z meczów. Mimo tego, że kilkukrotnie musieliśmy odrabiać straty to każdy z chłopców dał z siebie wszystko co przynosiło rezultaty. Cieszy mnie nasza konsekwencja w grze, że potrafimy grać swoją piłkę niezależnie od wyniku. Zawodnicy tez potrafią odnaleźć się na boisku na różnych pozycjach, co przynosi nam kolejny atut. Widać, że ciężka praca jaką wkładamy na każdym treningu, przynosi efekt. Muszę pochwalić wszystkich bez wyjątku, każdy dał z siebie maksa. Na pochwałę zasługują też organizatorzy za super organizacje turnieju i brak przestojów w grze. Dodatkowo nasza zwycięska drużyna otrzymała zaproszenia do parku rozrywki Energylandia oraz bon na 400zł na sprzęt sportowy. Gratulacje również należą się Dawidowi Kromolanowi, który został królem strzelców całego turnieju.

Dodatkowo w dniu wczorajszym obie nasze drużyny AdleRków  rocznika 2011 spotkały się podczas meczu ligowego, a drużyna AP mogła po końcowym gwizdku cieszyć się z awansu do wyższej klasy rozgrywkowej. 

Trener Adrian Bury: W ramach rozgrywek okręgowej ligi orlika młodszego rozegraliśmy mecz pomiędzy Adlerkami Akademia i Adlerkami UKS. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy, ale to nie wynik był w tym wszystkim najważniejszy. Cieszymy się, że dla chłopców najważniejsza jest piłka nożna i odczuwają wielką radość, kiedy tylko są na boisku. Pomimo ogromnego upału obydwie drużyny wykazały wielkie zaangażowanie, za co należą im się ogromne brawa. Sam mecz obfitował w wiele ciekawych i składnych akcji oraz piękne bramki zarówno z jednej, jak i drugiej strony.

AdleRki z rocznika 2013 zameldowały się w Zabrzu na Akademii Klasy Ekstra, która zorganizowana pod patronatem Włodzimierza Lubańskiego. 

Rocznik 2013

Trener Patryk DamasiewiczW turnieju wystąpiło jeszcze 30 innych zespołów. W fazie grupowej mierzyliśmy się z Barca Academy Warszawa, Akademią BVB im. Łukasza Piszczka oraz Atletikiem Ozimek. W dalszej części turnieju rozgrywaliśmy mecze z drużynami BBTS Podbeskidie Bielsko-Biała, SMS Tychy, Kejbi Pawłowice, Gwarek Zabrze i Star Starachowice. Podczas wszystkich spotkań nasi zawodnicy wykazywali się ogromnym zaangażowaniem oraz charakterem. Na zakończenie widać było zmęczenie po całodniowych bataliach na boiskach w Zabrzu, ale przede wszystkim zadowolenie i radość ze spędzenia dnia grając wiele minut. Z tego miejsca chciałbym podziękować Rodzicom za zaangażowanie i doping podczas całego dnia i opiekę przez większość czasu nad swoimi pociechami.

 

 

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności