Turniejowo, sparingowo, AdleRkowo!

Piękna pogoda dopisuje, więc nasze najmłodsze grupy nie próżnują i aktywnie spędzają na boisku każdą wolną chwilę. Dzięki temu oprócz dobrej zabawy, AdleRki wciąż podnoszą swoje umiejętności piłkarskie i rozwijają się fizycznie. Zgodnie z naszym zwyczajem zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniami poszczególnych grup.

Rocznik 2015

Drużyna skrzatów młodszych udała się w sobotę na swój pierwszy piłkarski turniej, natomiast w niedzielę rozegrała mecz towarzyski.

Trener Artur Olszewski: Jestem bardzo zadowolony z weekendu, w którym wszyscy zawodnicy z rocznika 2015 mieli okazję zdobyć pierwsze doświadczenie w grze z przeciwnikiem ,,z zewnątrz''. W turnieju Bumerang Cup organizowanym w Rudzie Śląskiej mieliśmy okazję do wspólnej zabawy na dwóch boiskach z rówieśnikami z Wrocławia, Rudy Śląskiej, Zabrza, Knurowa, Leszczyn, Radomska i Katowic. W niedzielę zorganizowaliśmy sparing z drużyną z Rudy Śląskiej dla dzieci, które nie miały okazji brać udziału w turnieju. Dwa dni piłkarskich emocji, duży bagaż doświadczeń i przede wszystkim uśmiechy dzieci pytających o kolejne turnieje i mecze są naszym sukcesem.

  

Rocznik 2012

Grupa została podzielona na dwa zespoły. Jeden z nich rozegrał mecz wewnętrzny, natomiast druga grupa zmierzyła się w sparingu z AKS Wyzwoleniem Chorzów.

Trener Mateusz Karcz: Sparing był bardzo dynamiczny i obfitował w wiele bramek z naszej strony. Zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony, strzelając wiele goli i konstruując mnóstwo ofensywnych akcji. Takie spotkania to dobry prognostyk na przyszłość patrząc, jak dzieciaki pracują na treningach, a potem przenoszą tę wiedzę na warunki meczowe.

Rocznik 2011

Adlerki UKS 7 - 6 Śląsk Świętochłowice

Trener Marcin Polok: Wygrywamy ze Śląskiem Świętochłowice. Mecz bardzo wyrównany, bardzo dużo sytuacji bramkowych, w których zabrakło postawienia ,,kropki nad i''. Cieszą 3 punkty i to, że chłopcy z meczu na mecz wyglądają coraz lepiej pod względem gry, jak i podejścia do rywalizacji. Z przeciwnikiem walczą o każdy centymetr boiska i za to chce podziękować całej drużynie.

Dodajmy, że wszystkie z pozostałych drużyn AdleRków rozegrały pomiędzy sobą mecze wewnętrzne.

Źródło: własne

 

 

 

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności