Turnieje, mecze - AdleRki wciąż w akcji!

Cotygodniowym zwyczajem zapraszamy do zapoznania się z relacjami z weekendowych aktywności naszych grup AdleRków!

Rocznik 2015

Najmłodsi w naszym zastawieniu zawodnicy rozegrali w sobotę mecz towarzyski z rówieśnikami z Gwiazdy Ruda Śląska. Mecz toczył się jednocześnie na czterech boiskach, tak więc każdy z dzieciaków miał możliwość do rozwoju w równym wymiarze czasowym. Jak podkreśla trener Artur Olszewski na boiskach było mnóstwo świetnej zabawy, co można było wywnioskować po uśmiechach Adlerków, jak i ich przeciwników.

Rocznik 2013

Trener Patryk Damasiewicz W niedzielę zagraliśmy towarzyszko z Iskrą Pszczyna. Byliśmy podzieleni na dwa zespoły, dzięki czemu każdy mógł rozegrać dużą ilość minut. Nasi chłopcy spisali się wyśmienicie, gra wyglądała dobrze, a akcje były składne. Widać było radość z gry. Zagraliśmy skutecznie w ataku, oraz szczelnie w obronie co bardzo cieszy podwójnie. Co więcej, mimo dużego upału, chłopaki przez całe spotkanie nie odpuszczali. Nasi zawodnicy byli bardzo zadowoleni po meczu, widać było ich uśmiechy, które były w pełni uzasadnione ze względu na postawę. To był nasz pierwszy mecz z tym rywalem, cieszymy się, że możemy rywalizować z kolejnymi klubami i dzięki temu podnosić swoje umiejętności.

 

Rocznik 2012

Zespół żaków wziął udział w mini Mistrzostwach Europy, które zostały rozegrane na płycie głównej stadionu przy ulicy Cichej 6. Dzieci zostały podzielone na 4 drużyny, które pod szyldami reprezentacji: Szwecji, Hiszpanii, Francji i Portugalii mierzyły się z innymi krajami. Więcej informacji o tym wydarzeniu tutaj.

Rocznik 2011

Adlerki z grupy UKS w sobotę wzięły udział w I memoriale Edwarda Kucowicza, który rozgrywany był na stadionie Unii Kosztowy.

Trener Adrian Bury: Zagraliśmy w bardzo fajnie zorganizowanym turnieju z naprawdę ciekawą obsadą. Jestem bardzo zadowolony z postawy chłopców w tej rozgrywce, ponieważ pomimo wysokiej temperatury zostawialiśmy w każdym spotkaniu mnóstwo serca na boisku i walczyliśmy bez kompleksów z każdym z rywali. Cieszymy się, że mieliśmy okazję wziąć udział w turnieju, ponieważ to nie tylko okazja do podnoszenia swoich umiejętności, ale także świetna zabawa i wymiana interakcji z innymi zawodnikami i trenerami. Najpiękniejszym obrazkiem podsumowującym cały turniej był uśmiech na zmęczonych twarzach wszystkich chłopców, którzy mieli okazję uczestnictwa.

Druga z grup udała się do Augustowa na trzydniowy turniej Sparta Cup.

Trener Albert Michalik: Na pewno należy pochwalić organizację turnieju, bo wszystko było dopięte na ostatni guzik, zarówno warunki mieszkalne, jak i sam przebieg imprezy. W trakcie trzydniowego pobytu chłopcy mieli również ognisko oraz wspólne oglądanie meczu Polska - Hiszpania z innymi zespołami, a także rejs statkiem, co na pewno było dla nich wielkim przeżyciem.
Co do samego turnieju przebiegał on na czterech boiskach równolegle i wzięło w nim udział dziewięć drużyn. W piątek odbyło się jedno spotkanie, w sobotę pięć, a w niedzielę dwa, więc w sumie rozegraliśmy osiem meczów, z czego siedem zakończyło się naszym zwycięstwem. Ulegliśmy tylko 2:3 Wigrom Suwałki i ostatecznie uplasowaliśmy się na drugim miejscu w końcowej klasyfikacji. Gratulacje dla wszystkich chłopaków, bo warunki ze względu na wysoką temperaturę nie były łatwe. Dodatkowa pochwała dla Arona Stasia, który został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju. Chciałbym również podziękować FC Blue England za sfinansowanie naszego wyjazdu do Augustowa. 

A już w poniedziałek został rozegrany mecz ligowy w ramach rozgrywek Ligi Orlika.

Adlerki AP 11 - 3 Sparta Katowice

Trener Albert Michalik: Zacznę od wyrazów uznania dla chłopaków, którzy po trzydniowym turnieju stawili się dzisiaj na meczu i w tym skwarze rozegrali naprawdę świetne spotkanie. Dzięki zaangażowaniu i mądrości kontrolowaliśmy przebieg całego spotkania, a ataki Sparty na naszą bramkę były sporadyczne. My za to tworzyliśmy sobie świetne sytuacje do zdobycia bramek, po ładnych i składnych akcjach. Cieszę się bardzo z postawy zawodników, kolejny raz udowodnili, że mają niesamowity charakter wojowników i piłka nożna jest dla nich czymś bardzo ważnym.

Przed naszymi AdleRkami ostatni tydzień treningów oraz seria zakończeń sezonu. Nasze grupy U5 - U10 do zajęć powrócą z początkiem sierpnia. 

 

Źródło: własne 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności